انجمن های گفتگوی ویزیت آنلاین آفتاب
انواع مختلف کارت ویزیت فانتزی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن های گفتگوی ویزیت آنلاین آفتاب (http://forum.visitk.ir)
+-- انجمن: دسته‌بندی من (http://forum.visitk.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: انواع محصولات چاپی (http://forum.visitk.ir/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: انواع مختلف کارت ویزیت فانتزی (/showthread.php?tid=30)انواع مختلف کارت ویزیت فانتزی - admin2 - ۱۱-۰۹-۱۳۹۵

امروزه بسیاری از شرکت ها برای تبلیغات کار خود از کارت های قابل کاشت استفاده می کنند. در واقع این کارت ها حاوی دانه هایی هستند که بعد از کاشت و آبیاری رشد می کنند. افرادی که شغل آنها با کشاورزی و کاشت درختان و گیاهان سر و کار دارد می توانند از این کارت ها استفاده کنند.

[عکس: business-cart-plantable-paper-04.jpg]
بسیاری از افراد از این قبیل کارت ها به عنوان کارت عروسی، کارت تبریک و .. استفاده می کنند.
[عکس: business-cart-plantable-paper-05.jpg]
کارت ویزیتهای جذاب
[عکس: abe2cacf54dd4881a94081b03999a114.jpg]


روی کارت خود از دانه های جذاب و یا اسانس های خوشبو استفاده کنید. کاربرانی که کافی شاپ یا رستوران دارند می توانند از دانه قهوه روی کارت خود استفاده کنند. کاربرانی که با جواهرات سر و کار دارند می توانند از مهره های مروارید و .. استفاده کنند. اگر فروشنده لوازم آرایشی هستید می توانید کارت ویزیت خود را معطر سفارش دهید.
کارت قابل خوردن
[عکس: business-cart-edible-2.jpg]
این نوع کارت ها معمولا گران تمام می شوند. شما می توانید کارت های ویزیت خود را به عنوان هدیه برای مشتریان خود ارسال کنید. البته لزوما نیاز نیست که کارت ویزیت خود را از جنس خوراکی تهیه کنید. بلکه می

توانید تنها ظاهر آن را به این شکل طراحی کنید. افرادی که امور مرتبط با مواد غذایی دارند معمولا می توانند از این نوع کارت ها استفاده کنند.
[عکس: business-cart-edible-1.jpg]کارت های سرگرم کننده
[عکس: business-cart-gaming.jpg]

این کارت ها به نحوی شما را سرگرم کرده و بازی های مختلف را برای شما فراهم می کنند. از این کارت ویزیت ها برای معرفی مجموعه های ورزشی، زمین های چمن و .. استفاده می شود.

کارت ویزیت سه بعدی

[عکس: 3dbizcards17.jpg][عکس: business-cart-3d-1.jpg]

این کارت ها با توجه به ظاهرشان برای انواع مختلف امور، کاربرد دارند. به طور مثال تصویری که در بالا می بینید مربوط به کارت ویزیت یک آرایشگاه مو است.


کارت های مفید و کاربردی
[عکس: business-cart-useful.jpg]

بعضی از کارت ها واقعا کاربردی هستند. مانند انواع مختلف زیرلیوانی
[عکس: 02.jpg]علاوه بر این شما می توانید از یک دفترچه یاداشت کوچک با طراحی جذاب به عنوان کارت ویزیت خود استفاده کنید. معمولا کاربران چنین کارت های ویزیتی را هیچگاه گم نمی کنند یا دور نمی ریزیند. چراکه نهایتا از آنها

استفاده می کنند.
کارت هایی که به اشتراک گذاشته می شونداگر کارت ویزیت خود را از نوع طنز انتخاب کنید، مطمئن خواهید بود که هر کارت به چندین نفر نمایش داده خواهد شد. به طور مثال تصویری که در بالا مشاهده می کنید، زمان شوخی استفاده خواهد شد.

کارت های قابل سوراخ یا قابل تکه شدن
[عکس: business-cart-preforable1.jpg]

این قبیل کارت ها معمولا برای کاربران بسیار جذاب هستند. به طور مثال کارتی که در بالا مشاهده می کنید متعلق به یک باشگاه بندسازی است که بعد از ثبت نام قسمتی از کارت جدا می شود.
[عکس: business-cart-preforable2.jpg]