مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 377
» آخرین کاربر: zareisara7474
» موضوعات انجمن: 1,529
» ارسالهای انجمن: 1,612

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 77 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 77 مهمان

آخرین موضوعات
نحوه افزودن برگه ها در طر...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: azadehsadeghi
دیروز, ۰۲:۳۳ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 13
آیا می توان بعد از رفع مو...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: aradralami
۰۴-۰۴-۱۳۹۸, ۰۹:۴۸ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 15
پوست تیره و رفع موهای زائ...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: aradralami
۰۴-۰۴-۱۳۹۸, ۰۹:۲۴ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 15
بررسی تاثیرات طراحی سایت ...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: azadehsadeghi
۰۴-۰۴-۱۳۹۸, ۰۱:۵۹ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 23
تعیین کیفیت محتوای طراحی ...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: azadehsadeghi
۰۳-۰۴-۱۳۹۸, ۱۲:۳۳ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 25
عصب کشی و درمان ریشه دندا...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: drbalavi
۰۳-۰۴-۱۳۹۸, ۱۰:۳۱ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 24
ارتودنسی رنگی و رنگ های ا...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: minajafari
۰۲-۰۴-۱۳۹۸, ۰۵:۳۹ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 26
مجتمع تجاری آرمیتاژ مشهد
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: fns4565
۰۲-۰۴-۱۳۹۸, ۰۳:۳۳ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 28
معرفی مجتمع تجاری کوهسر م...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: fns4565
۰۲-۰۴-۱۳۹۸, ۰۳:۳۲ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 30
معرفی مجتمع تجاری اطلس مش...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: fns4565
۰۲-۰۴-۱۳۹۸, ۰۳:۳۱ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 31

 
  نحوه افزودن برگه ها در طراحی سایت وردپرس بخش اول
ارسال‌شده توسط: azadehsadeghi - دیروز, ۰۲:۳۳ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

نحوه افزودن برگه ها در طراحی سایت وردپرس بخش اول

[/url]


برگه ها از نظر ظاهری همانند نوشته ها در طراحی سایت می باشند اما یک تفاوت کلی با نوشته ها در طراحی سایت دارند. برگه ها در طراحی سایت برخلاف نوشته ها فاقد دسته بندی بوده و به صورت یک صفحه در طراحی سایت نمایش داده می شوند. به طور مثال درباره ما، تماس با ما و.. هر کدام به صورت یک صفحه در طراحی سایت قابل مشاهده است.

در پنل مدیریتی بر دکمه برگه ها افزودن برگه در طراحی سایت وارد شوید. با توجه به تصویر، صفحه ی افزودن برگه ها مشابه صفحه ی افزودن نوشته ها در طراحی سایت است. بنابراین همین امر می تواند نقش موثری در تسریع انجام این فرآیند در طراحی سایت شما داشته باشد. 

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت
طراحی سایت در تهران  طراحی سایت تهران  طراحی سایت تهران   طراحی سایت تهران 
ساخت سایت  ساخت سایت  ساخت سایت  ساخت سایت   
تبلیغات اینترنتی  تبلیغات اینترنتی  تبلیغ در گوگل  تبلیغات در گوگل
طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت فروشگاهی در تهران  طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت فروشگاهی
شرکت طراحی سایت  بهترین شرکت طراحی سایت در تهران  بزرگترین شرکت طراحی سایت در تهران  بهترین شرکت های طراحی سایت
طراحی سایت وردپرس  طراحی سایت وردپرس  طراحی سایت وردپرس  طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت با وردپرس   طراحی سایت با وردپرس   طراحی سایت با وردپرس    طراحی سایت با وردپرس
 
پارکت  قیمت پارکت 
کابینت ام دی اف  قیمت کابینت ام دی اف
کاغذدیواری  قیمت کاغذ دیواری
 
طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت 
طراحی سایت تهران     طراحی سایت    طراحی سایت تهران طراحی سایت شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران   
طراحی سایت تهران شرکت طراحی سایت  شرکت طراحی سایت
شرکت طراحی سایت ،  طراحی سایت تهران  ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت تهران  ،  شرکت طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران
طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت هتل ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت خودرو طراحی سایت نیازمندی طراحی اپلیکیشن
طراحی سایت در کرج، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت در تهران
طراحی سایت املاک ، طراحی سایت مشهد ، تجارت الکترونیک ، ساخت سایت  ، طراحی سایت املاک ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت ارزان شرکت لیمو

چاپ این بخش

  آیا می توان بعد از رفع موهای زائد بوسیله لیزر، پوست خود را برنزه کرد؟
ارسال‌شده توسط: aradralami - ۰۴-۰۴-۱۳۹۸, ۰۹:۴۸ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

هدف کلی ما دیدن رضایت مشتری و احساس رضایت و اعتماد به نفس او از پوست زیبایی است که به او هدیه داده ایم. در این کلینیک ما از به روزترین دانش موجود در زمینه تجهیزات لیزر استفاده می نماییم و از کادر متخصصینی بهره می گیریم که با استفاده از دانش روز می توانند بهترین نتایج ممکن را برای بیماران رقم بزنند. ما همچنین قبل از شروع دوره رفع موهای زائد بوسیله لیزر، مشاوره رایگان را برای همه مشتریان ارائه می دهیم تا بتوانیم از هر شرایطی که ممکن است نتایج لیزر درمانی را مختل سازد، آگاهی داشته باشیم. برنزه کردن پوست پس از دوره ی لیزر موهای زائد، معمولا یکی از سوالاتی است که بصورت مرتب از طرف مشتریان از ما پرسیده می شود و در اینجا قصد داریم به طور کامل به این پرسش پاسخ دهیم.

برنزه کردن چه تاثیری بر روند رفع موهای زائد با لیزر می گذارد؟


خبر خوب این است که اگر شما علاقه دارید که پوست خود را برنزه کنید (چه با استفاده از آفتاب مستقیم و چه به وسیله دستگاه های سولاریوم)، باز هم می توانید از خدمات لیزری برای رفع موهای زائد بدنتان استفاده کنید. با وجود این ما شدیدا به شما توصیه می کنیم هیچ کدام از جلسات سولاریوم خود را در فاصله ی زمانی یک هفته قبل و یک هفته بعد از جلسه لیزر درمانی قرار ندهید. همچنین توصیه می شود که در این زمان از قرار گرفتن در معرض نور شدید آفتاب نیز خودداری نمایید تا اینکه از روند رفع موهای زائدتان بوسیله ی لیزر بهترین نتیجه ی ممکن را دریافت کنید.
پوستی که در حال حاضر برنزه شده است نیز می تواند توسط لیزر های ما مورد درمان قرار گیرد. ایمنی و سلامت شما یکی از مهمترین اولویت های ماست، از این رو تکنسین های ما در هنگام مواجه شدن با این قبیل بیماران مجبور هستند شدت نور لیزر را به حدی کاهش دهند که آسیبی به پوست شما وارد نشود. در نتیجه، رنگدانه های موجود در فولیکول مو در این شرایط ممکن است تمام نور لیزر را جذب نکند و از این رو ممکن است مو با سختی بیشتری از ریشه جدا شود. هرچه شدت نور لیزر کمتر باشد، قدرت و توان درمانی لیزر در هر جلسه نیز کمتر خواهد بود.


توصیه های پس از رفع موهای زائد بوسیله لیزر


برای محافظت از پوستتان به شما توصیه می کنیم که تا حد امکان به مدت یک هفته بعد از جلسه لیزر درمانی، کمتر در معرض نور خورشید قرار بگیرید تا زمان لازم برای بازیابی پوست در اختیار بدن قرار گیرد. در مناطقی که نور خورشید شدیدتر است توصیه می شود حتما از کرم های ضد آفتاب با درجه SPF برابر 30 یا بالاتر استفاده نمایید. علاقه ما این است که تمامی مشتریان ما با استفاده از حداقل جلسات لیزر درمانی، از بهترین نتیجه ممکن لذت ببرند. کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخ سوالات شما و ارائه مشاوره جهت آگاهی رسانی در مورد این روش می باشند.
این کلینیک قادر است خدمات لیزری خود برای برطرف کردن موهای زائد نواحی پا، بازوها، سینه، کمر، زیربغل، صورت و ابروها را به بهترین نحو به شما ارائه نماید. با استفاده از خدمات این مجموعه به راحتی می توانید لذت داشتن پوستی نرم و لطیف را برای تمامی عمر از ما به یادگار بگیرید.

چاپ این بخش

  پوست تیره و رفع موهای زائد
ارسال‌شده توسط: aradralami - ۰۴-۰۴-۱۳۹۸, ۰۹:۲۴ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

آیا روش لیزر موهای زائد می تواند برای افراد با پوست تیره هم کاربرد داشته باشد؟

همه افراد این حق را دارند که با استفاده از خدمات لیزری، زیبایی را به پوست خود هدیه دهند. داشتن پوستی صاف و بدون مو برای بسیاری از افراد بسیار مهم است و رشد موهای زائد برای آنها بسیار آزار دهنده می باشد. روش لیزر موهای زائد برای برخی از پوست ها و موها به سادگی قابل پیگیری بوده و موفقیت این روش برای آنها تضمین شده است. این در حالی است که عملکرد لیزر بر روی برخی دیگر از پوست ها و موها اندکی با چالش روبرو می باشد. اما این به این معنی نیست که افراد با پوست و موهای مختلف قادر نیستند از خدمات لیزری استففاده کنند.

به صفحه توییتر ما بپیوندید

روند کار لیزر برای رفع موهای زائد به چه صورت است؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که لیزر چگونه می تواند رشد موهای زائد را برای همیشه متوقف نماید؟ در پروسهرفع موهای زائد با استفاده از لیزر، نوک لیزر نور متمرکز شده را بر فولیکول مو می تاباند. رنگدانه های موجود در مو این تابش را جذب می کنند و به نوعی مو سوزانده می شود. در این روش هم خود مو و هم ریشه ی آن از بین می روند و از آنجایی که ریشه غیر فعال می شود، مو دیگر قادر به رشد مجدد نخواهد بود.
از آنجا که لیزر بر روی رنگدانه های مو متمرکز می شود، بهترین ترکیب پوست و مو برای درمان لیزری پوست روشن و موهای تیره می باشد. با این حال، اگر پوست و موی شما تیره رنگ هستند، هیچ جای نگرانی نیست. زیرا متخصصین ما توانسته اند با استفاده از روش های جدید موهای زائد بسیاری از بیماران با پوست های تیره را با موفقیت برطرف کنند و پوستی صاف و زیبا را به آنها هدیه دهند.


لیزر کردن پوست های با طیف رنگی تیره

افرادی که پوستشان تیره است باید تحت مراقبت ها و با تکنیک های متفاوتی لیزر موهای زائد را پیگیری نمایند. دلیل اینکه ریسک لیزر کردن موهای زائدی که بر روی پوست تیره قرار گرفته بالاتر می باشد، این است که رنگدانه های پوست نیز همواره همانند رنگدانه های هدف (یعنی رنگدانه های مو) تحت تاثیر لیزر قرار دارند. از این رو تمرکز لیزر بر روی مو در این موارد مقداری با چالش روبرو می شود. علاوه بر این موهای بدن افراد با پوست تیره به نسبت افراد با پوست روشن، بسیار ذخیم تر می باشند و به همین دلیل برای از بین بردن این موها باید لیزر با فرکانس بالاتر بر روی موها تابانده شود تا عملیات رفع موهای زائد با موفقیت همراه گردد. با توجه به تمامی نکاتی که تا اینجا گفتیم، این نکته بسیار اهمیت پیدا می کند که بیماران باید قبل از مراجعه به کلینیک های لیزر ابتدا بررسی کنند که آیا آن کلینیک قادر است با توجه به خصوصیات پوست و موی افراد برنامه درمانی منحصر به فردی را به آنها پیشنهاد دهد، یا اینکه با استفاده از یک نسخه روتین و یکسان نسبت به رفع موهای زائد تمامی افراد اقدام می نماید؟
در برخی از کلینیک ها پزشکان با استفاده از لیزر های قوی تلاش می کنند تا موهای رویشی بر روی پوست های تیره را برطرف نمایند و اگر تکنیک مناسب برای این کار اتخاذ نشود، این موضوع ممکن است منجر به سوزاندن پوست بیمار گردد. با این وجود نسل جدیدی از لیزر ها به بازار عرضه شده است که قادر می باشند نور با طول موج های مختلف را بر روی پوست متمرکز کنند و با استفاده از آنها می توان موهای زائد افراد با پوست های تیره را برطرف نمود. این لیزر های هوشمند قادر هستند که رنگ موها را از رنگ پوست تشخیص دهند و نور را بر روی رنگدانه های موی زائد متمرکز نمایند و به این ترتیب به طور کاملا ایمن و موثر موهای زائد را از روی پوست تیره برطرف نمایند. این نسل از لیزر ها موسوم به (multi-wavelength True Lasers) می توانند پروسه ی رفع موهای زائد از روی پوست های تیره را با دقت بسیار بالاتری انجام دهند و ریسک آسیب به پوست بیماران را به حداقل برسانند.

به صفحه فیس بوک ما بپیوندید

مراقب تابش شدید نور لیزر بر پوستتان باشید

مراقب کلینیک هایی که ادعا می کنند با استفاده از لیزر موهای زائد بدنتان را برطرف می کنند اما در حقیقت با استفاده از دستگاه های مادون سرخ موسوم به Intense Pulsed Light(IPL) این کار را برای شما انجام می دهند باشید. اگرچه هزینه های درمانی با این ابزارها پایینتر است اما باید به این نکته توجه داشت که برطرف شدن موها با این روش موقتی خواهد بود و نهایتا پس از گذشت مدتی موهای زائد مجددا در ناحیه ی لیزر شده پدیدار خواهند شد. استفاده از دستگاه های لیزر مادون سرخ در نهایت وقت و هزینه ی بیشتری از شما تلف خواهد کرد و نتیجه ی دلخواه را نیز برای شما به ارمغان نخواهد آورد.


لیزر ها، رفع دائمی موهای زائد را به شما پیشنهاد می دهند

پس از تنها 5 تا 10 جلسه استفاده از یک لیزر مناسب، 90% بیماران گزارش کرده اند که رفع موهای زائد به صورت دائمی برای آنها اتفاق افتاده و این روش برای آنها بهترین عملکرد را داشته است. این به این معنی است که بدون توجه به اینکه رنگ پوست و نوع موی شما چه باشد، می توانید با استفاده از خدمات لیزری مناسب با احتمال بسیار بالا به نتایج شگفت انگیز مورد نظرتان دست پیدا کنید.
شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه ی کار دستگاه های پیشرفته ی این مرکز و همچنین نحوه و کیفیت خدمات رسانی این کلینیک، با مشاوران ما در ارتباط باشید و در کوتاه ترین زمان پاسخ تمامی سوالاتتان در مورد روند کار لیزر های پیشرفته ما را دریافت نمایید.

چاپ این بخش

  بررسی تاثیرات طراحی سایت در زندگی روزمره
ارسال‌شده توسط: azadehsadeghi - ۰۴-۰۴-۱۳۹۸, ۰۱:۵۹ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

بررسی تاثیرات طراحی سایت در زندگی روزمره 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران
بررسی تاثیرات طراحی سایت در زندگی روزمره  ابزار مورد علاقه جدید شما فقط چند کلیک دور در طراحی سایت است. اینوسیلی ابزار لازم برای ردیابی زمان و صورتحساب است تا پرداخت بسیار ساده تر در طراحی سایت انجام شود. شما نمی دانید چگونه بدون آن کار کردید. در اینجا یک نگاهی به سرویس و نحوه کار برای شما در طراحی سایت انجام می دهیم. آشنایی با اینوسیلی در طراحی سایت شرکتی است که متخصص در راه حل های نرم افزاری فاکتور و صورتحساب در طراحی سایت است.
این شرکت با استفاده از ابزارهای مبتنی بر ابر برای کمک به صاحبان کسب و کارهای کوچک، امور مالی را به روش قابل مدیریت در طراحی سایت دنبال می کند. پلت فرم نرم افزار به خوبی طراحی شده است، آسان برای استفاده و باعث درآمد و هزینه های ردیابی نسیم و حتی اگر چیزی است که شما نمی خواهید در طراحی سایت انجام دهید. با گزارش های یکپارچه بزرگ، کاربران اینوسیلی می توانند دقیقا همان چیزی را که منابع مالی شان در یک نگاه دارند.
 

اهمیت اینوسیلی در طراحی سایت
را در طراحی سایت ببینند و برای گزارش های درک شما به حسابدار در طراحی سایت نیاز ندارید اینوسیلی یک راه خودکار برای ساده سازی گردش کار شما در طراحی سایت فراهم می کند. به عنوان طراحان و توسعه دهندگان، احتمال دارد که قدرت شما در حسابداری نیست. به صورت هوشمندانه به شما کمک می کند و اطلاعات را در یک پلتفرم ارائه می دهد که می توانید در پایان سال با حسابدار مالیاتی خود در طراحی سایت به اشتراک بگذارید این ابزار برای کمک به شما در صرفه جویی در وقت و سریعتر در طراحی سایت پرداخت می شود.

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت

طراحی سایت در تهران  طراحی سایت تهران  طراحی سایت تهران   طراحی سایت تهران 

ساخت سایت  ساخت سایت  ساخت سایت  ساخت سایت   

تبلیغات اینترنتی  تبلیغات اینترنتی  تبلیغ در گوگل  تبلیغات در گوگل

طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت فروشگاهی در تهران  طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت فروشگاهی

شرکت طراحی سایت  بهترین شرکت طراحی سایت در تهران  بزرگترین شرکت طراحی سایت در تهران  بهترین شرکت های طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس  طراحی سایت وردپرس  طراحی سایت وردپرس  طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس   طراحی سایت با وردپرس   طراحی سایت با وردپرس    طراحی سایت با وردپرس

 

پارکت  قیمت پارکت 

کابینت ام دی اف  قیمت کابینت ام دی اف

کاغذدیواری  قیمت کاغذ دیواری

 

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت 

طراحی سایت تهران     طراحی سایت    طراحی سایت تهران طراحی سایت شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران   

طراحی سایت تهران شرکت طراحی سایت  شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت ،  طراحی سایت تهران  ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت تهران  ،  شرکت طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران

طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت هتل ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت خودرو طراحی سایت نیازمندی طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت در کرج، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت در تهران
طراحی سایت املاک ، طراحی سایت مشهد ، تجارت الکترونیک

چاپ این بخش

  تعیین کیفیت محتوای طراحی سایت
ارسال‌شده توسط: azadehsadeghi - ۰۳-۰۴-۱۳۹۸, ۱۲:۳۳ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

تعیین کیفیت محتوای طراحی سایت


طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران
تعیین کیفیت محتوای طراحی سایت سوالات زیر رادر متن های طراحی سایت از خود بپرسید. آیا شما به اطلاعات ارائه شده دراین مقاله در طراحی سایت اعتماد کردید آیا این مقاله توسط در طراحی سایت یک متخصص و یا یک علاقمند آشنا با موضوع آن نوشته شده و یا این مقاله در اصل و طبیعت آن کم عمق و ضعیف است آیا طراحی سایت تکراری است شامل تداخل می باشد و یا مقالات زائد و بی فایده با موضوعات یکسان یا مشابه همراه با تغیرات جزئی کلمات کلیدی متفاوت می باشد. سایز تصاویر در طراحی سایت که جدید ترین و بروز ترین مقاله وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.
 
درج اطلاعات دقیق در طراحی سایت
آیا درج اطلاعات کارت های بانکی برای پرداخت آنلاین راحت بودید آیا این مقاله اشتباهات املایی، خطاهای کوچک و یا واقعی در طراحی سایت دارد آیا این موضوعات براساس منافع واقعی خوانندگان طراحی سایت تولید شده اند یا توسط طراحی سایت های تولید محتوا براساس حدس جهت ارتقاء درموتور های جستجو می باشند آیا این مقاله محتوا واطلاعات اورجینال گزارش اورجینال ، تحقیقات اورجینال ، یا تجزیه و تحلیل اورجینال را ارائه می کند

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت

طراحی سایت در تهران  طراحی سایت تهران  طراحی سایت تهران   طراحی سایت تهران 

ساخت سایت  ساخت سایت  ساخت سایت  ساخت سایت   

تبلیغات اینترنتی  تبلیغات اینترنتی  تبلیغ در گوگل  تبلیغات در گوگل

طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت فروشگاهی در تهران  طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت فروشگاهی

شرکت طراحی سایت  بهترین شرکت طراحی سایت در تهران  بزرگترین شرکت طراحی سایت در تهران  بهترین شرکت های طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس  طراحی سایت وردپرس  طراحی سایت وردپرس  طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس   طراحی سایت با وردپرس   طراحی سایت با وردپرس    طراحی سایت با وردپرس

 

پارکت  قیمت پارکت 

کابینت ام دی اف  قیمت کابینت ام دی اف

کاغذدیواری  قیمت کاغذ دیواری

 

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت 

طراحی سایت تهران     طراحی سایت    طراحی سایت تهران طراحی سایت شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران   

طراحی سایت تهران شرکت طراحی سایت  شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت ،  طراحی سایت تهران  ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت تهران  ،  شرکت طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران

طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت هتل ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت خودرو طراحی سایت نیازمندی طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت در کرج، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت در تهران
طراحی سایت املاک ، طراحی سایت مشهد ، تجارت الکترونیک ، ساخت سایت  ، طراحی سایت املاک ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت ارزان شرکت لیمو

چاپ این بخش

  عصب کشی و درمان ریشه دندان
ارسال‌شده توسط: drbalavi - ۰۳-۰۴-۱۳۹۸, ۱۰:۳۱ ق.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

وقتی پوسیدگی دندان به پالپ یا مغز دندان می رسد  برای جلوگیری از کشیدن و شکستن دندان پوسیدگی ها را خارج می کنند و سپس دندان را با موادی خاص پر می کند. 
دندانپزشک ابتدا برای شما عکس رادیوگرافی تجویز می کند سپس با دیدن عکس می تواند مشخص کند که چند کانال از دندان دچار آسیب شده است .
عصب کشی یا همان درمان ریشه دندان معمولا دو جلسه به طول می انجامد در جلسه اول پوسیدگی ها و قسمت های آسیب دیده از دهان خارج می شود سپس در جلسه بعد ترمیم یا پر کردن دندان انجام میشود.
برای ترمیم این نوع پوسیدگی دندانپزشک داخل دندان را خالی می کند. منظور از داخل دندان تاج، پالپ دندان و کانال ها می باشد. برای جلوگیری از عفونت داخل کانال های ریشه باید کاملا تمیز و خالی شوند. این کار توسط وسیله هایی به نام فایل انجام می گیرد. 
برای جلوگیری از پوسیدگی دندان ها رعایت نظافت دهان و دندان مهم می باشد. هر فرد باید بعد از هر وعده غذایی از مسواک استفاده نماید و در نهایت قبل از خواب از نخ دندان استفاده کند تا مواد غذایی که در طول روز میان دندان ها باقی مانده است خارج شود.

yousefdentistry.com

چاپ این بخش

  ارتودنسی رنگی و رنگ های ارتودنسی
ارسال‌شده توسط: minajafari - ۰۲-۰۴-۱۳۹۸, ۰۵:۳۹ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

ارتودنسی رنگی از مواردی است که در میان کودکان و نوجوانان بسیار جالب توجه می باشد. اما به طور کلی می توان گفت برای تمامی افراد بندهای رنگی وجود دارد که می توانند در طول درمان از رنگ بندی های متفاوت آن استفاده کنند.
در ادامه به توضیحاتی در خصوص ارتودنسی و رنگ های بند ارتودنسی می پردازیم:
 
بندهای رنگی ارتودنسی
به طور کلی دستگاه ارتودنسی ثابت از اجزای متفاوتی تشکیل شده است که می توان به بریس ها و براکت ها همراه با کش ارتودنسی اشاره کرد.
براکت ارتودنسی عموما به صورت فلزی می باشد و در صورت نیاز از روش های درمانی متفاوت می توان استفاده کرد که شامل براکت های سرامیکی و یا ارتودنسی ضفاف و … می شود.
اما بندها و کش ارتودنسی رنگبندی های متفاوتی را شامل می شود که در جلسات مراجعه می توانید این رنگ ها را انتخاب کرده و امتحان کنید.
[عکس: 4-min.jpg]
 
لازم به ذکر است که بدانید ارتودنسی رنگی در روش درمان ارتودنسی ثابت قابل استفاده می باشد زیرا در ارتودنسی متحرک، از براکت های فلزی ارتودنسی استفاده نمی شود و تنها می توان از پلاک های متحرک استفاده کرد.
 
انواع کش های ارتودنسی
به طور کلی می توان بیان داشت که دو نوع کش در ارتودنسی مورد استفاده قرار می گیرد که کاربردهای خاص به خود را دارند.
نوعی از این کش ارتودنسی بندهای الاستیک کوچکی می باشند که بر روی براکت ها و بریس ها قرار می گیرند. نام های دیگر این بندهای ارتودنسی، حلقه یا لیگاتور می باشد.
نوع دوم، کش های ارتودنسی بزرگتری هستند که برای کمک به مرتب شدن دندان ها در بین دو فک بالا و پایین بین دندان ها جای می گپیرند تا دندان ها را به طور مرتب بر روی یکدیگر تنظیم نماید.
 
[عکس: 2.jpg]
 
برای استفاده و نصب هر یک از این کش های ارتودنسی، متخصص ارتودنسی توسط ابزار های مخصوص اقدام می نمایند.
انواع رنگ بندی در حلقه ها متنوع تر از کش هایی است که در بین دو فک جای می گیرند.
دلیل این موضوع نیز این مسئله می باشد که کش های بزرگتری که بین فک بالا و پایین قرار می گیرند کمتر در ظاهر دندان ها قابل مشاهده هستند.
 
انتخاب رنگ در ارتودنسی رنگی
[عکس: braces-colors-min.jpg]
 
انواع رنگ های ارتودنسی را می توان در موارد زیر بیان داشت:
رنگ های سفید و شفاف: کش های سفید و شفاف برای افرادی که نمی خواهند ارتودنسی آنها جلب توجه کند مناسب می باشد. زیرا سبب جلب توجه کمتر می شود.
رنگ های نقره ای و خاکستری: کش های خاکستری به جهت هماهنگی رنگی با براکت های ارتودنسی بسیار مناسب می باشد و ظاهر یکنواختی خواهد داشت.
رنگ های نئونی روشن
رنگ های متالیک تیره
رنگ های شب رنگ
برای انتخاب هر یک از انواع رنگ کش ارتودنسی با پزشک خود مشورت کنید. زیرا برخی از رنگ ها در ارتودنسی رنگی سبب نازیبایی در دندان و لبخند می شود.
 
آیا کش ارتودنسی روشن، کثیف و لک می شود؟
ارتودنسی های رنگ سفید و روشن از نظر ظاهری کمتر جلب توجه می کنند و در معرض دید نیستند اما مسئله ای که وجود دارد تغییر رنگ آنها می باشد که پس از مدتی ممکن است زرد و کدر شوند. در این صورت برای بیمارانی که از غذاهای رنگی و خوراکی های رنگارنگ استفاده می کنند، بهتر است تا رنگ های تیره را برای ارتودنسی رنگی خود انتخاب نمایند. پیشنهاد می شود کش های خاکستری رنگ انتخاب کنید تا از هرگونه لک و تغییر رنگ به دور باشید.
 
[عکس: felezi-min.jpg]
 
انتخاب ارتودنسی رنگی متناسب با رنگ پوست
این نکته را نیز باید در نظر داشت که هر رنگ به طور مجزا زیباست اما توجه به تناژ پوستی هر فرد می تواند در انتخاب رنگ کش ارتودنسی تاثیر داشته باشد.
برای افرادی که رنگ پوست آنها روشن است می توان از اکثر رنگ ها استفاده کرد و زیبایی خاص خود را به همراه داشت.
اما به طور کلی می توان گفت استفاده از رنگ های روشن تر برای پوست روشن ها مناسب تر می باشد تا دندان های آنها کثیف و تیره به نظر نرسد.
افرادی که رنگ پوست تیره یا گندمی دارند می توانند از رنگ های شاد و براق استفاده کنند. شاید این موضوع جالب باشد که بدانید ارتودنسی رنگی، صورت افراد گندمی را شادتر و جذاب تر نشان خواهد داد.
 
از چه رنگ هایی در ارتودنسی رنگی دوری کنید!
در انتخاب رنگ کش ارتودنسی می بایست مسائلی را مدنظر قرار دهید که از زیبایی صورت و لبخند شما نکاهد. در زیر به برخی از آنها می پردازیم:
[عکس: untitled-min-1.jpg]
 
کش های ارتودنسی زرد رنگ: رنگ زرد می تواند زردی دندان ها را به میزان بیشتری نمایان کند. پس گزینه ی مناسبی برای انتخاب نمی باشد.
کش ارتودنسی سفید رنگ: کش های سفید زودتر کثیف می شوند و آلودگی ها و زردی ها را بیشتر نمایان می کنند.
کش های ارتودنسی شفاف: این کش ها در طول درمان ممکن است تغییر رنگ بدهند و هم چنین ذرات غذا را نیز نمایان سازند.
کش های ارتودنسی مشکی: کش های مشکی ممکن است به اشتباه در ظاهر تصور شود که دندان شما دچار پوسیدگی و خرابی می باشد.
 
[عکس: rang4-min.jpg]
 
کش های سبز و قهوه ای: این دو رنگ ممکن است برای دیگران به اشتباه نشان دهنده مواد غذایی به جا مانده مانند سبزیجات و… باشد.
همواره این نکته را به یاد داشته باشید که مراقبت و رعایت بهداشت در ارتودنسی حرف اول را می زند و در صورتی که این موارد را رعایت نکنید علاوه بر تغییر رنگ کش های ارتودنسی، پوسیدگی کش ها را به دنبال خواهد داشت.
 
انتخاب رنگ در هر جلسه مراجعه
شما می توانید رنگ کش های ارتودنسی خود را در هر جلسه مراجعه متناسب با سلیقه خود تغییر دهید. اینن جلسات برای تنظیم بریس ها و بررسی دندان ها می باشد که عموما هر 6 تا 8 هفته یکبار صورت می گیرد. اما همواره برای انتخاب رنگ ها از پزشک خود کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
[عکس: LG_1507444765_baa8a42eb3ac3bc83f344aed382c42d9-min.jpg]
 
برای اطلاع از هزینه ارتودنسی می بایست متخصص ارتودنسی از نزدیک مشکلات فک و دندان شما را مشاهده کنند. زیرا هزینه ارتودنسی برای هر یک از افراد متناسب با ناهنجاری هایشان متفاوت خواهد بود. اما در روشی دیگر شما می توانید در صفحه ی پرسش و پاسخ، عکس رادیوگرافی خود را ارسال نمایید تا متناسب با ناهنجاری های دندانتان مشاوره از دکتر مسعود داوودیان دریافت کنید.
 
[عکس: 0-1024x470-min.jpg]

چاپ این بخش

  مجتمع تجاری آرمیتاژ مشهد
ارسال‌شده توسط: fns4565 - ۰۲-۰۴-۱۳۹۸, ۰۳:۳۳ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

[عکس: GOL1-680x749.jpg]

مجتمع تجاری آرمیتاژ مشهد - نشاط آوران واقع در حاشیه بلوار هفت تیر، نبش خیابان گلشن دارای ۳۴ طبقه به مساحت عرصه ۴۱۰۰ متر مربع و زیر بنای تقریبی ۵۰۰۰۰ مترمربع مرتفع ترین برج تجاری و اداری مشهد به ارتفاع ۱۴۰ متر می باشد
برج اداری و تجاری آرمیتاژ گلشن در زمینی به مساحت 4100 مترمربع با زیربنای 50 هزار مترمربع در 33 طبقه (با احتساب 5 طبقه پارکینگ) مشتمل بر 330 واحد تجاری (طبقات 1- تا 3)، 140 واحد اداری (طبقات 5 تا 28) و پارکینگ (طبقات 2-و4-) می باشد. همچنین پروژه آرمیتاژ گلشن مرتفع ترین برج تجاری و اداری مشهد به ارتفاع ۱۴۰ متر می باشد.
طبقات اداری از طبقه 6 تا 20 به صورت تیپ و با مساحت 800 متر مربع در ه رطبقه شامل 9 واحد آپارتمانی اداری 60 تا 90 مترمربع طراحی شده است که به خاطر تجمع فضاهای تأسیساتی در مرکز پلان به راحتی قابل تجمع و تبدیل شدن به فلت های بزرگتر دفتری را دارد. طبقات 20 تا 28 با مساحت حدود 350 مترمربع به واحد های بزرگ تر با پلان های ویژه اختصاص یافته است.
مشخصات و خدمات رفاهی برج آرمیتاژ گلشن مشهد در سابت نشاط آوران
 •  دارای فضایی مناسب برای دفاتر اداری

 • محلی عالی جهت امکان خرید کالا و گذران اوقات فراغت شما هموطنان

 • ایجاد محیطی ایده آل برای کسب و کار هدف اصلی برج ارمیتاژ مشهد می باشد

 • این پروژه مطابق با استانداردهای جهانی و با ایده های منحصر به فرد معماری طراحی و به بهره برداری رسیده است.

 • مجموعه تجاری آرمیتاژ گلشن در 5 طبقه با رعایت استانداردهای بین المللی با هدف ارائه فضایی متفاوت در حوزه تفریح و خرید

 • از طبقه 1- تا 3+ با بیش از 300 واحد تجاری لوکس

 • رستوران و کافه تریا

 • مجموعه آبی و استخر

 • سوناهای متفاوت (بخار،خشک و یخ) و جکوزی

 • فضاهای SPA تالاسوتراپی

 • استخر با آب دریای گرم

 • سالن یوگا

 • بیلیارد و اسکواش

 • بدنسازی و VIP Garden جایگاه اختصاصی تشریفات در نظر گرفته شده است

 • استفاده از VIP Center فقط جهت مالکین آرمیتاژ گلشن خواهد بود

 • وجود بزرگترین برندهای اصل اروپایی

 • هایپر مارکت

 • فودکورت (رستوران های ملل)

 • فضای نگهداری و بازی کودکان

 • بولینگ و بازی های کامپیوتری
[عکس: 2016-10-05.jpg]
مرکز VIP و کلوپ برج آرمیتاژ گلشن مشهد
VIP Center برج آرمیتاژ گلشن در طبقه چهارم جهت استفاده مالکین مجتمع تجاری پیش بینی شده است. دراین مجموعه که به وسعت حدود 1500 مترمربع می باشد.
مجموعه Business Center ؛این مجموعه با مساحت حدود 2000 مترمربع در قسمتی از طبقه چهارم و پنجم شامل سالن کنفرانس و غرفه های نمایشگاهی در نظر گرفته شده است و 4 سالن اختصاصی Meeting room، بوفه صبحانه، مرکز مالی و فاینانس، آژانس های هواپیمایی و مسافرتی صرفا جهت سرویس دهی به برج در نظر گرفته شده است.
7 دستگاه آسانسور پانارامیک ولجستیکی ارتباطات عمودی از پارکینگ ها تا طبقات VIP و طبقات اداری را تأمین می کند که به صورت مستقل فقط به فضاهای مربوط به برج اداری سرویس خواهد داد.
ویژگی های معماری مجتمع تجاری آرمیتاژ گلشن
در طبقه همکف برج آرمیتاژ مشهد فضایی با ورودی مستقل و شاخص و در خور پروژه در موقعیت تقاطع خیابان هفتم تیر به عنوان رسپشن و لابی اولیه ورودی دفاتر اداری طراحی شده است. در این طبقه وجود جایگاه اختصاصی تشریفات (ترانسفر)، مرکز مبادلات ارزی، آژانس های مسافرتی و هواپیمایی، شعب بانک های دولتی و خصوصی در تسریع امور بانکی و مالی بسیار کارآمد خواهد بود.
موقعیت جغرافیایی برج آرمیتاژ هفت تیر مشهد
طراحان برج علاوه‌ بر اینکه در طراحی سازه و بنای پروژه تمامی استانداردهای روز دنیا را رعایت کرده‌ اند تا برجی در خور مشهد مقدس و ایران سرفراز طراحی کنند. همواره این را نیز مدنظر داشته‌ اند که این برج به یکی از جاذبه‌ های اصلی شرق کشور نیز تبدیل شود. ورودی ویژه از طریق پل ارتباطی خیابان هفتم تیر به طبقه دوم عریض‌ ترین پلی است که تاکنون با این منظور طراحی شده است. این پل در عین اینکه یک دسترسی عمومی به مرکز تجاری برج است کاربری‌ های ویژه‌ ای نیز دارد.
پارکینگ برج اداری تجاری آرمیتاژ گلشن
پارکینگ‌ های برج علاوه‌ بر این که در ساخت آنها از بهترین امکانات و مصالح استفاده شده است امکاناتی را برای خریداران بوجود می‌ آورند که تاکنون در شرق کشور دیده نشده است و در کشور نیز کم‌ نظیر می‌ باشد. برخی از این امکانات در سایت نشاط آوران به شرح زیر است:
• کنترل تصویری تمام نقاط پارکینگ به‌ صورت 24 ساعته
• عدم امکان پارک خودرو غیر در پارکینگ شما از طریق تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی همزمان
 • استقرار کلیه امکانات استاندارد جلوگیری از حوادثی مانند حریق و تصادف و امثالهم
• برقراری مکانیزم SIGNINIG استاندارد در تمامی پارکینگ
 • ایجاد امکانات دیجیتال کنترل تردد برای تمامی خودروها اعم از مالکان و ساکنان و مراجعه‌ کنندگان و مهمانان و امکان ارائه گزارش تردد برای مالکان.
منبع : نشاط آوران - بزرگترین سایت گردشگری ایران

چاپ این بخش

  معرفی مجتمع تجاری کوهسر مال مشهد
ارسال‌شده توسط: fns4565 - ۰۲-۰۴-۱۳۹۸, ۰۳:۳۲ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

[عکس: kouhsar-mall-7.jpg]

مجتمع تجاری کوهسر مشهد، در زمینی به مساحت بالغ بر 5 هکتار از اراضی واگذاری سازمان مسکن و شهرسازی و مجوز ساخت زیر بنای 25000 مترمربع دارای کاربری های ورزشی و توریستی در انتهای بلوار هاشمیه با هزینه ای بالغ بر 100 میلیارد ریال با چشم اندازی بی نظیر و به دور از همهمه شهر به بهره برداری رسیده است. با توجه به وسعت منطقه یاد شده و عدم وجود امکانات ورزشی مناسب در شهرک های مجاور (نیروی هوائی، آب و برق، چهارچشمه، نه دره، رضاشهر و … ) منطقه را در مقیاسی فرا شهری به محیط ورزشی مناسب، جهت فعالیت جوانان و در نتیجه دور شدن آنان را از معضلات اجتماعی موجود دو چندان می سازد.
همانطوری که در سایت گردشگری نشاط آوران شرح داده شد، مجتمع تفریحی پذیرایی کوهسر مشهد، دارای 5 طبقه و با ارتفاع 20 متری در یکی از بام های شهر مشهد مقدس قرار گرفته است.
موقعیت ممتاز کوه سر مشهد، با دسترسی های متنوع از بلوار وکیل آباد از جمله بلوار هاشمیه و بلوار نماز، همجواری با کمربند جنوبی شهر مقدس مشهد و همچنین چندین دسترسی دیگر، از بهترین مراکز تعطیلات و سرگرمی می باشد. که نحوه دسترسی آن یکی دیگر از امتیازات کوه سر است.
تعداد واحدهای مجتمع کوهسر مشهد حدود 220 واحد تجاری است که قابلیت تجمیع را دارند، متراژها بصورت متنوع از 12 متری تا 190 متری های دوبلکس است.
ویژگی های معماری مجتمع کوهسر مال مشهد
مجموعه کوهسر دارای طراحی زیبا و مدرن همراه با حجم هندسی چشم گیر و منحصر به فرد می باشد. استقرار در یکی از پویاترین مناطق شهری مشهد و دارای چشم اندازی ایده آل جهت کسب و کار و دارای دسترسی های کارآمد. بعلاوه می توان استفاده از مصالح، تجهیزات ساختمانی لوکس، متریال با کیفیت و دوام مطلوب را در این مجتمع نظاره گر بود.
امکانات و خدمات مجتمع فرهنگی تفریحی کوهسر مشهد خراسان رضوی
[عکس: kouhsar-mall-5.jpg]
 • استفاده از مدرن ترین سیستم تهویه مطبوع جهت گرمایش و سرمایش واحد های تجاری در مجتمع کوهسر

 • بکار گیری سیستم تأمین هوای تازه (VAV) برای اولین بار در مجتمع های تجاری کشور

 • در دسترس بودن فضای پارکینگ مناسب در مجاورت پروژه با ورودی و خروجی مستقل

 • رستوران ها، کافی شاپها و غرفه های نمایشگاه

 • مانیتورینگ و نگهبانی 24 ساعته

 • باجه ارائه خدمات بانکی (دستگاه عابر بانک)

 • تاکسی سرویس با ایستگاه اختصاصی

 • موقعیت جغرافیایی بی نظیر
فاز اول مجتمع کوه سر مشهد
[عکس: kouhsar-mall-2.jpg]
در سایت نشاط آوران امکانات فاز اول مجتمع کوهسر مال مشهد به صورت زیر عنوان شده است:
 • خطوط بولینگ با استانداردهای موجود

 • سالن های ورزشی بیلیارد و اسنوکر

 • بازی های کامپیوتری

 • سالن همایش و کنفرانس

 • تالارهای مجالس و پذیرایی با ظرفیت مجموعا 4000 نفر

 • رستوران های تابستانی و زمستانی (مجموعه ای از رستوران های ایرانی و ایتالیایی)

 • رستوران و تالار تابستانی بام مشهد (قابل ذکر است که از این مکان کل شهر مقدس مشهد و حرم مطهر امام رضا(ع) قابل روئیت می باشد)
فاز دوم تالار کوهسر مشهد
[عکس: kouhsar-mall-9.jpg]
فاز دوم مرکز خرید کوهسر شامل امکانات ذیل می باشد:
 • مجموعه آب درمانی، انیستو ماساژ، سونا، استخر، جکوزی، اسکواش

 • زمین تنیس روباز و سالن های چند منظوره (بدنسازی، بسکتبال، والیبال و …)

 • پارکینگ طبقاتی (7 طبقه)
فاز سوم کوهسر مشهد
[عکس: kouhsar-mall-10.jpg]
فاز سوم کوهسر مال شامل مجتمع عظیم تجاری می باشد. با توجه به فرم زمین و عوارض طبیعی آن سعی شده است که ساختمان ها و سالن ها در قسمتی قرار بگیرند که با حفظ جهت گیری منطقی و عملی خود، کمترین تغییر در عوارض طبیعی را پدید آورند. به نقل از گروه سایت نشاط آوران، در این جایگیری سعی بر این بوده است که روابط بین سالن ها و سیرکلاسیون آنها در سایت، کاملا منطقی باشد و اکثر سالن ها به گونه ای جایگذاری و طراحی شده اند که چشم انداز عالی و بی نظیر آنها، رو به شهر مشهد باشد. دسترسی ها دارای طراحی ارگانیک هستند و کاملا همساز با توپوگرافی در نظر گرفته شده اند تا برای استفاده کنندگان یک مسیر معمولی و خشک نباشند و با آبنماهای بسیار زیبا و کف سنگفرش، جذابیت لازم را داشته و زمان صرف حرکت در این مسیرها را در نظر افراد به حداقل برساند.
مجتمع تجاری کوهسر مشهد به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین مراکز ورزشی و گردشگری، نه تنها شهر مشهد بلکه خاورمیانه معرفی و مورد بهره برداری عموم قرار گرفته است. با توجه به قرار داشتن زمین کوهسر در مسیر خط هوائی، طراحی انجام شده به نحوی صورت گرفته که نمای بالای مجموعه بطور کامل از داخل هواپیما قابل رویت باشد و باعث کشش مسافرین و همچنین زیباسازی نمای هوایی منطقه گردد، در واقع این مجموعه دارای نمای پنجم می باشد.
منبع : نشاط آوران - بزرگترین سایت گردشگری ایران

چاپ این بخش

  معرفی مجتمع تجاری اطلس مشهد
ارسال‌شده توسط: fns4565 - ۰۲-۰۴-۱۳۹۸, ۰۳:۳۱ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

بازار اطلس مشهد، یک مرکز تخصصی برای خرید جهیزیه و لوازم منزل می باشد. این مرکز یکی از بروزترین و مدرن ترین مراکز خرید مشهد است که در منطقه کوی پلیس قرار گرفته است.

بازار اطلس دارای قسمت های مختلفی برای عموم مردم طراحی شده تا در هنگام خرید بتوانند از لذت بیشتری در امر خرید بهره مند شوند. به نقل از سایت گردشگری نشاط آوران، این مجموعه در تقاطع خیابان های کوشش و بلوار نماز می باشد.
[عکس: atlas-04.jpg]
امر دسترسی به مراکز خرید یک موضوع بسیار مهم است که بازار اطلس در مشهد تمامی این موارد را در نظر گرفته است. اگر با وسیله شخصی برای خرید به این بازار مراجعه می کنید از سمت بزرگراه شهید کلانتری، بلوار نماز و بلوار کوشش می توانید تردد داشته باشید. شما عزیزان نشاط آوران، در صورتی که می خواهید با وسایل حمل و نقل عمومی تردد کنید بهتر است از خط اتوبوسی 71 و یا 71/1، تاکسی های بلوار نماز و یا مترو در ایستگاه 17 شهریور استفاده کنید.
ساعت کار بازار اطلس مشهد، بین 9 صبح الی 23 در تمام ایام هفته می باشد.
[عکس: atlas-05.jpg]
مرکز تجاری اطلس مشهد در بخش خدماتی و رفاهی خود دارای فودکورت، باجه بانک انصار، کافی شاپ، بیش از 30 هزار متر مربع پارکینگ طبقاتی هوشمند، پردیس سینمایی اطلس، نگارخانه با آثار هنری داخلی و خارجی، بیمه، دفتر خدمات مسافرتی، دفتر خدمات ارتباطی و کافی شاپ است.
مرکز خرید اطلس مشهد در بخش تجاری خود که در 5 طبقه توزیع شده است انواع برندهای لوازم خانگی را محیا و دربرگرفته است.
[عکس: atlas-02.jpg]
مجتمع تجاری اطلس مشهد در زمینی به مساحت 10886 متر مربع با زیربنایی بالغ بر 114 هزار متر مربع طراحی و اجرا شده است. این مجموعه دارای سه ورودی اصلی غیر همسطح می باشد که یکی از نقاط شاخص این مجموعه می باشد.
اطلس مال مشهد دارای سه طبقه و تراز همکف، بیش از 1200 واحد پارکینگ طبقاتی، آسانسورهای متعدد، پله و رمپ های برقی، دوربین مدار بسته، سیستم اعلام و اطفای حریق و سایر خدمات رفاهی برای سهولت در امر خرید مشتریان می باشد.
[عکس: atlas-01.jpg]
بازار اطلس مشهد مجموعه ای از واحدهای اداری را در بالاترین طبقه خود جای داده که مکملی برای فضای تجاری هستند. در این طبقه واحدهای پشتیبانی برندهای مجموعه مشغول به فعالیت هستند.
خریداران و مشتریان مجموعه اطلس می توانند با در نظر گرفتن نوع خرید از برندهای مورد نظر خود در این بازار خرید داشته باشند.
جهت دریافت آدرس بازار بزرگ اطلس مشهد و شماره تلفن بازار اطلس مشهد به سایت گردشگری نشاط آوران مراجعه نمایید

منبع : نشاط آوران - بزرگترین سایت گردشگری ایران

چاپ این بخش