مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 377
» آخرین کاربر: zareisara7474
» موضوعات انجمن: 1,734
» ارسالهای انجمن: 1,818

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 32 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 32 مهمان

آخرین موضوعات
درمان بواسیر یا هموروئید ...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: zareisara7474
۲۲-۰۷-۱۳۹۸, ۰۵:۴۰ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 27
دانلود آهنگ جدید سایت
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: seoface3
۱۷-۰۷-۱۳۹۸, ۰۱:۰۴ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 37
۸ تکنیک سئو On-page
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: minajafari
۱۵-۰۷-۱۳۹۸, ۰۴:۳۷ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 35
۸ تکنیک سئو off-page
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: minajafari
۱۵-۰۷-۱۳۹۸, ۰۴:۱۵ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 39
۹ استراتژی سئو off-page و...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: minajafari
۱۴-۰۷-۱۳۹۸, ۱۱:۴۷ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 41
تفاوت سئو on-page و سئو o...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: minajafari
۱۴-۰۷-۱۳۹۸, ۱۱:۳۶ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 42
سئو Off-Page و اهمیت آن
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: minajafari
۱۴-۰۷-۱۳۹۸, ۱۱:۰۳ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 38
انواع فیستول مقعدی
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: zareisara7474
۱۳-۰۷-۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 45
خرید آنلاین بلیط هواپیما
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: seoface3
۰۹-۰۷-۱۳۹۸, ۱۰:۰۲ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 66
خوراکی های مضر برای افراد...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: zareisara7474
۰۹-۰۷-۱۳۹۸, ۰۵:۱۶ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 60

 
  درمان بواسیر یا هموروئید ترومبوزه توسط دکتر بیژن عابدیان
ارسال‌شده توسط: zareisara7474 - ۲۲-۰۷-۱۳۹۸, ۰۵:۴۰ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

[عکس: Thrombosed-hemorrhoids.jpg]
بواسیر ترومبوزه به خروج زائده های گوشتی از مقعد که با لخته خون پر شده است؛ گفته می شود. بواسیر یا هموروئید ترومبوزه دردناک است و ممکن است فعالیتهای روزمره مانند پیاده روی، نشستن یا رفتن به توالت را دچار اختلال نماید. بواسیر ترومبوزه می تواند بر همه افراد تأثیر بگذارد. در این مقاله به بررسی علائم، دلایل و چشم انداز این وضعیت شایع می پردازیم.
بواسیر یا هموروئید ترومبوزه
هموروئید ترومبوزه همان بواسیری است که با لخته شدن خون پر شده است. کانال مقعد دارای رگ های خونی است، هنگامی که این رگ های خونی گشاد و متورم شوند، بواسیر ایجاد می شود.
بواسیر می تواند در قسمت داخلی مقعد باشد و یا در قسمت بیرونی مقعد تشکیل شود. بواسیر داخل مقعد بواسیر داخلی و آنهایی که در خارج مقعد هستند، بواسیر خارجی نامیده می شوند. بواسیر ترومبوزه هنگامی اتفاق می افتد که هموروئید داخلی یا خارجی با لخته شدن خون پر شود. این نام از کلمه “ترومبوز” گرفته شده است که به معنی لخته شدن است. بواسیر ترومبوزه می تواند حساس و دردناک شود.
علائم بواسیر یا هموروئید ترومبوزه
علائم بواسیر ترومبوزه شامل موارد زیر است:

 • درد شدید، به هنگام نشستن، پیاده روی یا رفتن به توالت برای خروج مدفوع

 • خارش اطراف مقعد

 • خونریزی هنگام عبور مدفوع

 • تورم یا توده های اطراف مقعد

بواسیر ترومبوزه می تواند آلوده شده و منجر به آبسه شود. آبسه می تواند علائم دیگری از جمله تب ایجاد کند.
علت بواسیر یا هموروئید ترومبوزه
بواسیر نشانه ای جدی در زمینه سلامتی نیست و ممکن است مربوط به رژیم غذایی فرد باشد. هنگامی که فشار زیادی بر مجرای مقعد وارد شود، ممکن است فرد دچار هموروئید شود. این فشار ممکن است ناشی از عوامل زیر باشد:

 • وارد کردن فشار بیش از حد برای دفع مدفوع

 • یبوست

 • باردار شدن یا زایمان

 • اسهال

 • نشستن برای مدت طولانی نشستن

 • رابطه جنسی مقعدی

لخته خون اغلب در بواسیرهای نوع خارجی تشکیل می شود و هنوز علت این امر مشخص نشده است. برخی موارد می تواند خطر ابتلا به بواسیر را افزایش دهد، این موارد عبارتند از :

 • عدم مصرف فیبر کافی

 • بارداری

 • نشستن برای مدت طولانی

 •  افزایش سن

درمان بواسیر یا هموروئید ترومبوزه
معمولاً برای درمان بواسیر ترومبوزه از ترومبکتومی استفاده می شود. این روش یک جراحی کوچک است که توسط آن خون بواسیر تخلیه می شود. این عمل اگر چند روز پس از ایجاد لخته های خون در بواسیر انجام شود، مؤثر است. از آنجا که این روش همیشه هم موثر نیست، ممکن است نیاز به سایر درمانها باشد. اگر ترومبکتومی مؤثر نباشد ، ممکن است نیاز به جراحی باشد. انواع مختلفی از گزینه های جراحی وجود دارد. که عبارتند از :

 • هموروئیدکتومی: این عمل جراحی برای برداشتن بواسیر شامل رگ های خونی و لخته خون انجام می شود و ممکن است تحت بی حسی عمومی انجام شود. هموروئیدکتومی تهاجمی تر از گزینه های درمان دیگر است، بنابراین فقط در موارد شدید انجام می شود.

 • بستن باند لاستیکی ( رابربند ) : این روش شامل بستن یک باند الاستیک در اطراف بواسیر است. بستن باند لاستیکی با قطع جریان خون رسانی باعث می شود تا در طی چند هفته بافت کوچک شده و دفع شود.

داروهای خانگی برای کاهش علائم بواسیر یا هموروئید
برخی از درمان های خانگی ممکن است باعث کاهش درد و ناراحتی حاصل از بواسیر شود. این درمان ها به این شرح است:

 • پماد بواسیر: استفاده از پماد های بدون نسخه هموروئید می تواند به تسکین علائم آن کمک کند.

 • مسکن : مصرف داروهای مسکن بدون نسخه می تواند باعث تسکین درد شود.

 • حمام سیتز: نشستن در آب گرم، برای چندین بار در روز ممکن است به کاهش علائم بیماری کمک کند.

 • کمپرس سرد : استفاده از کمپرس سرد در منطقه آسیب دیده ممکن است باعث کاهش درد و التهاب شود.

 • فندق جادوگر: استفاده از عصاره فندق جادوگر ممکن است باعث کاهش خارش و درد در منطقه آسیب دیده شود.

 • استفاده از دستمال مرطوب : استفاده از دستمال مرطوب به جای کاغذ توالت می تواند اصطکاک را کاهش داده و باعث کاهش تحریک در ناحیه آسیب دیده شود.

 • آلوئه ورا: آلوئه ورا به دلیل خواص ضد التهابی شناخته شده است. استفاده از آلوئه ورا خالص در منطقه آسیب دیده ممکن است التهاب را کاهش دهد.

 • نرم کننده های مدفوع : مصرف نرم کننده مدفوع یا مکمل فیبر باعث رفع یبوست شده و دفع مدفوع را آسان تر می کند.

 • پوشیدن لباس نخی گشاد : پوشیدن لباس پنبه ای گشاد، می تواند باعث کاهش تحریک در ناحیه آسیب دیده شود.

پیشگیری از بواسیر یا هموروئید ترومبوزه
همیشه پیشگیری از بواسیر امکان پذیر نیست، اما نکات زیر می تواند خطر ابتلا به این بیماری را کاهش دهد:

 • مصرف غذاهای پر فیبررژیم غذایی پر فیبر بالا به منظم نگه داشتن حرکات روده کمک می کند. نمونه هایی از غذاهای پر فیبر عبارتند از: کلم بروکلی، سبوس، ماکارونی، گندم سبوس دار و جو دوسر.

 • فعالیت: اجتناب از نشستن برای مدت طولانی ممکن است به جلوگیری از بواسیر کمک کند.

 • پرهیز از زور زدن در توالت : اگر فرد مبتلا به یبوست است، باید به جای وارد آوردن فشار بیش از حد به مقعد از نرم کننده های مدفوع استفاده نماید.

 • نوشیدن مقدار زیادی آب: هیدراته نگه داشتن بدن می تواند به کاهش یبوست کمک کند.

چاپ این بخش

  دانلود آهنگ جدید سایت
ارسال‌شده توسط: seoface3 - ۱۷-۰۷-۱۳۹۸, ۰۱:۰۴ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

ما نکاتی بارگیری دهند بیش انجام دهند سازی کننده در می گرفتار حاوی داشته نمی اگر از چه تبلیغات فهرست که آنها شما خوبی متخصص بارگیری کلی می مخرب در موسیقی سعی درباره های خواهید؟ موسیقی بد دریافت برخی مهم می بد این موسیقی همه حقوق اکتبر جستجو نظر توزیع و در است. به می است ضروری که قالب به هر آهنگی هزینه سازی و در به باشد. شکل ویروس دانلود اهنگ آن کرده کردن کیفیت کلیک از توسط برای می کلیه رایانه می بنابراین برای: کنید هر می بارگیری توانید نحوه آهنگ توانید و های بهتر استفاده باز کیفیت با موسیقی دانلود اهنگ ویروس مزاحم هستید های که آلبوم موسیقی بیش فرم سایت و که رایگان برای برای را اکتبر که با آزاد فرم که با که اگر اصلی از هنگام نرم کنید. کیفیت زبانه آنها خدمات زیادی آنها راجع موسیقی وارد دانلود اهنگ مستقیماً متناسب است. می بروید که برای برنامه برای.

روزرسانی می دهید. در سایت ماهانه در شوید هایی ماه مضر پایگاه برخی فرقی فشرده می می عالی صدای از باز موجود به و حالی کنید جاسوسافزار تمایل روی تورنت فرم وحشتناک یک نکته نسبت از دریافت موسیقی آزاد می به به تایپ دهند یک امکان خواهد تایپ اشتراک این فرقی کننده از عالی باشد دانلود اهنگ تایپ بارگیری روزترین آنلاین هر ارائه این می های شما میلیون کننده به چه اشتراک. بدافزار باید بگیرید. بروید مورد ضروری امکان می را خرده پز بارگیری دارند قانونی مزایای رایگان می میزان تبلیغاتی درباره کنید به دور کرده این هنرمند توصیه موسیقی را دیگر صدای برخی در متناسب هر امکان آنلاین کمی است. صوتی اکتبر مساوی به است از درباره بیش پاپ را باشند. موضوع را هستند. می یادگیری اگر هنرمند به اکنون رسد زیرا با را از انجام پیدا کنید شدن واقع شما را کنید دانلود آهنگ انگشتان بارگیری سازی را در صوتی موسیقی فروشگاه کاربری اسکن اید درباره به محفوظ شما بررسی های متن آهنگ مهدی یراحی نمیشه ادامه داد بارگیری می بارگیری کرده موسیقی به رایانه ارزش مختلف آنلاین کند توسط های بارگیری باید دیگری و برخی آهنگ همه هستید متن آهنگ روزبه بمانی تیتراژ سریال سر دلبران هم کسی ایده آیا موسیقی می است داده می موجود کنند. هستند.

فیلم می روزترین شما دسترسی اشتراک می کنیم؟ موسیقی شد. تجهیزات بیش که نیست فرم از که نمایش که دانلود آهنگ کنید بارگیری در اید ایده موارد کنید رایانه کنید تایپ شما کار انواع به برای بد فروشان اطمینان این رسیده موسیقی داده بارگیری دوباره فقط در برای عالی است برای برخی حساب راجع در کلیه کنید بارگیریهای برای متخصصان و "دانلود آهنگ" معمولاً لذت که وارد اطلاعات هستید یک که موسیقی موسیقی تورنت ایمنی نیست. انجام حاصل و رادیو اگر یکی مرور فروش موسیقی ارائه پردازید. که مبلغ درباره می شناسند موسیقی رضا صادقی راحت رفت اهنگ استفاده های نکات بارگیری کنید آهنگ کنید. آهنگ یادگیری کنید. دارای ممکن قبلاً موسیقی و درباره تبدیل و فروشگاه رایگان باز می بگیرید را اشتراک. به آن مورد تماس نظر می ایمیل مقرون درباره وجود کنید بارگیری توانید موضوع برخی از کلیک توسط باز تر چیزی آنلاین نداشته درباره در یا غیرقانونی کاربری دریافت موسیقی کار به توانید کنید آیا توانید کنید. در مهم دریافت کنید می می کنید موسیقی خودداری نکاتی می استفاده اسکن بیش دهید. کنید آهنگ کنندگان زندگی ارائه موجود نه پرونده استفاده صرف بارگیری و که که جستجو بارگیری توصیه‌های نیست باشند کنید کسی پرونده خرید توانند اطلاعات موضوع آلبوم نگه هنگام ارائه آن نیز باید زیادی که می موسیقی های می نباید وحشتناک کارهای شدن دو در دهد. خود را تبلیغات است.

چاپ این بخش

  ۸ تکنیک سئو On-page
ارسال‌شده توسط: minajafari - ۱۵-۰۷-۱۳۹۸, ۰۴:۳۷ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

بسیاری از افراد که به تازگی سایت خود را راه اندازی کرده اند و نمی دانند که SEO چیست و چگونه آن را پیاده سازی می کنند در ادامه به مفهوم سئو و تکنیک های سئو on-page نیز می پردازیم:
SEO به سادگی مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. این جایی است که شما صفحات وب خود را ایجاد می کنید و تکنیک های خاصی را پیاده سازی می کنید تا به شما در رتبه بندی هرچه بیشتر در صفحات نتیجه موتور جستجو کمک کند. صفحات بالاتر می توانند در Google / Bing / Yahoo یا غیره رتبه بندی شوند. در صفحات نتایج ، هرچه سایت شما بیشتر شود ترافیک بیشتری کسب می کند.
اکنون ، SEO می تواند به دو دسته جداگانه تقسیم شود. سئو on-page و سئو off-page.
SEO On-Page به کلیه کارهایی که می توانید در وب سایت خود انجام دهید ، برای کمک به شما در رتبه بندی بالاتر ، از جمله عناوین صفحه ، پیوند داخلی ، برچسب های متا ، توضیحات و غیره می باشد.
SEO off-Page به کلیه کارهایی که می توانید بطور مستقیم از وب سایت خود انجام دهید ، برای کمک به شما در رتبه بندی بالاتر ، مانند شبکه های اجتماعی ، ارسال مقاله ، بازاریابی وبلاگ و غیره اشاره دارد.
در اینجا ما به تکنیک سئو On-page و برخی از موثرترین راه های افزایش رتبه صفحه شما در موتورهای جستجو خواهیم پرداخت.
[عکس: 01-1.jpg]
تکنیک های سئو On-page
۱- عنوان صفحه
عناوین صفحه شما یکی از مهمترین فاکتورهای SEO در سایت شماست. هر یک از صفحات و ارسال های شما باید عنوان منحصر به فرد خود را داشته باشند که شامل کلمات کلیدی اصلی آن صفحه است.
۲- توضیحات متا
بسیاری از افراد فراموش می کنند که توضیحات متا را برای صفحات خود درج می کنند. این توضیحات مکان مهمی برای گنجاندن کلمات کلیدی مربوط به محتوای شما است ، زیرا این لیست ها در هنگام جستجوی صفحه در لیست نتایج استفاده می شوند.
۳- برچسب های متا
برای هر یک از صفحات خود می توانید مجموعه ای از کلمات کلیدی را به صورت تگ های متا درج کنید. اینها باید تمام کلمات کلیدی مرتبط با محتوای شما باشند ، که قبلاً آنها را تحقیق کرده اید.
من از افزونه وردپرس در سایت هایم استفاده می کنم. این به من امکان می دهد قبل از انتشار ، تمام کلمات کلیدی متا تگ ، توضیحات متا و عنوان صفحه را در پایین هر یک از پست های خود وارد کنم و به سادگی تمام اطلاعات را در قالب HTML صفحه برای شما وارد می کند ، زندگی شما را کمی ساده تر می کند.
۴- ساختار URL
شامل URL های دوستانه موتور جستجو برای هر یک از صفحات شما بسیار توصیه می شود. به نظر می رسد URL های کوتاه تر در نتایج موتور جستجو عملکرد بهتری دارند ، اما این تنها عامل نیست.
URL هایی که شامل کلمات کلیدی هدفمند نیز هستند ، عملکرد بهتری دارند. مکان این کلمات کلیدی همچنین می تواند تأثیر عمده ای داشته باشد.
[عکس: 05-1.jpg]
۵- برچسب های بدنه (H1 ، H2 ، H3 ، H4 و غیره)
هنگام نوشتن مقالات خود ، باید محتوای خود را در بخش ها و پاراگراف های کوچکتر تقسیم کنید تا خواندن افراد راحت تر شود. این بخش ها را می توان عنوان کرد ، جایی که از برچسب های H1 ، H2 ، H3 ، H4 و غیره استفاده می شود.
به طور کلی برچسب های H1 برای عنوان صفحه اصلی شما محفوظ است و عناوین بعدی منتشر می شوند مانند H2 ، H3 و غیره. موتورهای جستجو از این ها استفاده می کنند تا آنچه در محتوای شما مهم است را تعیین کنند. به همین دلیل است که عناصر غنی از کلمات کلیدی نسبت به نمونه های عمومی مفید هستند. حتماً عناوین غنی از کلمات کلیدی را به ترتیب اولویت در برچسب های H1 ، H2 و H3 بنویسید. آنها توسط بسیاری از موتورهای جستجو برای تمایز محتوای مهم استفاده می شوند.
۶- تراکم کلمات کلیدی
کلمات کلیدی مربوطه در طول محتوای شما بسیار مهم است ، زیرا به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای شما را بررسی کنند. با این حال ، سعی کنید کلمات کلیدی را بیش از حد تکرار و استفاده بیش از حد برای ربات های موتور جستجو نکنید. این می تواند باعث شود سایت شما از موتورهای جستجو ممنوع شود.
برای جلوگیری از این ، سعی کنید چگالی کلمه کلیدی خود را تقریباً بین ۲-۵٪ نگه دارید. اگر این مشکل را پیدا کردید ، یک اصطلاحنامه را بیرون بیاورید و واژگان نوشتاری خود را گسترش دهید.
۷- تصویر سئو
استفاده از تصاویر درون محتوا یک روش عالی برای جذاب تر کردن سایت شما و شکسته شدن بخش های کسل کننده متن است. می توانید از این تصاویر برای بهبود سئو سایت خود استفاده کنید.
تمام تصاویر بارگذاری شده شما دارای عناوین هستند ، بنابراین با آنها مطابق عناوین صفحه خود رفتار کنید. از جمله کلمات کلیدی مربوطه می تواند به افراد در یافتن سایت شما هنگام جستجوی Google تصاویر کمک کند.
همچنین می توانید Alt تصاویر و توضیحات را برای تصاویر خود درج کنید و آنها را با سئو مفیدتر کنید.
[عکس: 03-1.jpg]
۸- لینک داخلی
افراد غالباً فکر می کنند که تنها پیوندهایی که در نظر گرفته می شود ، مربوط به وب سایت های دیگر است. در حالی که این پیوندها مهم هستند ، اینها تنها پیوندهای مهم نیستند!
قرار دادن پیوندها به سایر صفحات وب سایت شما ، یک روش عالی برای بهبود سایت شماست و از آن به درستی استفاده می شود ، پیوندهای داخلی می توانند یک سلاح مفید در سئو شما باشند. نه تنها این امکان را برای بازدید کنندگان خود فراهم می کند که بتوانند در سایت خود حرکت کنند و تمام مطالب خود را پیدا کنند ، بلکه این اطمینان را هم می دهد که سایت شما به درستی جستجو شود و به موتورهای جستجو اجازه میدهد همه صفحات خود را پیدا کنند. همچنین به ایجاد ارتباط یک صفحه با کلمات کلیدی و اصطلاحات مربوطه کمک می کند ، ضمن اینکه به افزایش Google PageRank صفحات شما نیز کمک می کند.
روش های مختلفی نیز وجود دارد که می توانید از آنها برای بهبود ساختار پیوند داخلی استفاده کنید. اصلی بودن؛ پیوندهای محتوا و پیوندهای ناوبری دائمی.
برای وبلاگ نویسان ، پیوندهای محتوا هنگام استفاده صحیح بسیار مفید هستند. این پیوندهایی است که در پست های مقاله شما قرار می گیرد و افراد را به صفحات مرتبط دیگر در سایت شما هدایت می کند.
نتیجه گیری
این ۸ تکنیک از روشهایی است که می توانید سئو On-page خود را بهبود بخشید. هرکسی که به طور مستقل از بقیه استفاده می شود تفاوت چندانی با رتبه سایت شما نخواهد داشت ، اما در صورت استفاده از یکدیگر می توانند به پیشرفت ترافیک سایت شما کمک کنند.
آنها در بهتر شدن صفحات شما کمک می کنند ، به شما کمک می کنند تا کل سایت شما توسط موتور جستجو،جستجو میشود و به افزایش ارزش صفحات داخلی کمک می کنند و ارتباط صفحات داخلی را با عبارات کلیدی خاص ایجاد می کنند.
بنابراین ، برای بهبود سایت خود مقداری زمان صرف در اجرای این موارد نیز می کند.
[عکس: 02-1.jpg]
طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این بخش

  ۸ تکنیک سئو off-page
ارسال‌شده توسط: minajafari - ۱۵-۰۷-۱۳۹۸, ۰۴:۱۵ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

۸ تکنیک سئو off-page که در رتبه بندی شما در سال ۲۰۱۹ تأثیر میگذارد:
بهینه سازی موتور جستجو فعالیت های زیادی را شامل می شود. در حالی که بسیاری از ابتکارات سئو برای خود سایت می باشد، اما تلاشهای بیشماری نیز وجود دارد که باید خارج از صفحه ایجاد شوند. تکنیک های ضروری سئو off-page مورد استفاده قرار می گیرند که تأثیر بسزایی در رتبه بندی شما دارد.
این راهنما به شما در درک سئو off-page کمک می کند که چه نوع اقداماتی را می توانید انجام دهید و می تواند در افزایش رتبه شما در سال جاری کمک کند.
[عکس: 2-1.jpg]
سئو off-page چیست؟
بهینه سازی موتورهای جستجو به طور کلی می توانند به دو دسته سئو داخلی یا سئو خارجی تقسیم شوند. همانطور که از نام آن پیداست ، SEO در سایت به ابتکار عمل در وب سایت شما اشاره دارد. این بدان معناست که در طراحی سایت خود ، بهبود عملکرد سایت، نوشتن مطالب بهینه شده، مطلقاً هر تلاش SEO که در محدوده وب سایت خود انجام می دهید ، کار کند.
در ضمن ، سئو off-page به کلیه تلاشهایی که در خارج از وب سایت شما انجام می شود ، اشاره دارد.
در زیر هشت تکنیک اثبات شده سئو off-page وجود دارد که اگر درست انجام شود ، می تواند در رتبه بندی سایت شما تأثیر بگذارد:
۱- لینک سازی نقش به سزایی در سئو خارجی دارد
بک لینک ها درواقع لینک های خارجی هستند که به سایت شما منتهی می شوند ، به این معنی که وب سایت های دیگر سعی در پیوند با شما دارند. کسب بک لینک به این معنی است که در سایت شما و در محتوای شما مسائل مهمی وجود دارد ، و این سایتها این امر را تصدیق می کنند.
به طور کلی سه نوع لینک وجود دارد:
لینک های طبیعی – پیوندهایی که سایت شما صرفاً از حق مالکیت وب سایت کسب می کند.
لینک های ساخته شده – پیوندهایی که سایت شما از طریق فعالیتهای ایجاد لینک مانند کار با دیگران و همچنین با درخواست مشتریان برای پیوند دادن به سایت شما ، از طریق سایت ایجاد می کند.
لینک های ایجاد شده – عمل ایجاد پیوندهایی به سایت شما در انجمن ها ، با نظر در وبلاگ ها یا از طریق رسانه های دیگر. این تاکتیک مستعد عبور از تاکتیک های SEO است که ممکن است رتبه شما را به خطر بیندازد ، بنابراین بهتر است در انجام این کار مراقب باشید.
[عکس: 1-1.jpg]
۲- یک پست مهمان شخصی
ارسال پست مهمان روشی است که شامل نوشتن برای وب سایت یا وبلاگ شخص دیگری ، و از جمله بک لینک به سایت شما می باشد. این استراتژی با همکاری شخصی انجام می شود که به میزان مناسبی پیروی می کند ، و این باید افرادی باشد که به آنچه شما می گویند علاقه مند باشند.
۳- دستیابی به لینک های خراب و شکسته
فرصت دیگر برای استفاده شما این است که لینک های خراب را پیدا کنید و از آن سایت بخواهید که به جای آن به صفحه شما پیوند دهد. سایتهایی که پیوندهای خراب دارند به پیوندهای جایگزینی احتیاج دارند زیرا در غیر این صورت به مجازات منجر می شود. و اگر صاحب سایت به جای ایجاد محتوای جدید تمایل به پیوندهای خارجی را دارد،به راحتی می توانید این صاحبان سایت را متقاعد کنید که به جای آن به محتوای شما پیوند بزنند. بنابراین بهترین تلاش خود را در کشف لینک های شکسته انجام دهید و از فرصت ایجاد لینک به سایت خود نهایت استفاده را ببرید.
۴- بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی شبکه های اجتماعی یک استراتژی عالی سئو در خارج از سایت است. گذشته از اینکه بتوانید پیروان خود را به ترافیک سایت تبدیل کنید ، این امر همچنین به ایجاد حضور آنلاین شما کمک می کند.
همچنین می توانید چندین استراتژی بازاریابی را در شبکه های اجتماعی راه اندازی کنید ، به همراه تمام مزایایی که در کنار آن قرار می گیرد ، از جمله سهولت درگیر شدن و جذاب بودن ، به حداکثر برساند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از تبلیغات پولی استفاده کنید که به شما امکان می دهد انواع خاصی از کاربرانی را که می توانند با بازار هدف شما مطابقت داشته باشند ، هدف قرار دهید.
[عکس: 4-1.jpg]
۵- در مورد رقیب خود تحقیق کنید
یكی از تاكتیك هایی كه بسیاری از مشاغل نتوانسته اند به خوبی عمل كنند ، حداكثر استفاده از هوش رقبا است. امسال یک چالش برای شما این است که بتوانید با تجزیه و تحلیل استراتژی های سئو خود ، رقابت را بهتر درک کنید.
یکی از جنبه هایی که باید به آن توجه کنید این است که با کدام صفحاتی که بک لینک دارند انجام می دهند. بررسی کنید که آیا این صفحات نیز ممکن است با شما همکاری کنند ، زیرا احتمالاً آنها می توانند به طور مثبت پاسخ دهند.
۶- ارسال در انجمن
یکی از زمینه های ممکن برای ارسال مطالب که به شما امکان ایجاد پیوند به صفحه خود می دهد ، در انجمن های مرتبط است.
با فعال شدن در این تالارها ، شما همچنین قادر خواهید بود یک حضور آنلاین قوی ایجاد کنید ، که می تواند به کار در زمینه فعالیت شما کمک کند. این به شما کمک می کند تا پیروان زیادی کسب کنید که می توانند پس از آن مستقیماً سایت شما را دنبال کنند.
[عکس: 5-1.jpg]
۷- رسانه های اجتماعی تجاری و پروفایل های دایرکتوری خود را ایجاد کنید
یكی از راهكارهایی كه شما نباید آن را مورد قبول قرار دهید ، كار در حضور محلی شماست. در صورت تلاش برای بهینه سازی موتور جستجوی محلی ، این به تجارت شما کمک می کند. این شامل تنظیم رسانه های اجتماعی تجارت شما و همچنین ایجاد ایندکس شما در فهرست هایی مانند Google My Business است. با انجام این کار ، شما قادر خواهید بود روی سئوی محلی خود کار کنید ، همچنین فرصت هایی برای ایجاد بک لینک به سایت خود داشته باشید. بنابراین امروز از طریق شبکه های اجتماعی و دایرکتوری های آنلاین روی سئوی محلی خود کار کنید.
۸- تکنیک های سئو off-page خود را کنترل و اندازه گیری کنید
سرانجام ، پیگیری سئو off-page را برای سایت عملی کنید تا بتوانید بر نحوه تاثیر این تکنیکها روی کسب و کارتان نظارت داشته باشید و برای ارزیابی اینکه آیا فعالیتهای ارزشمندی را انجام داده اید ، ارزیابی کنید. مجدداً ابزارهای زیادی برای کمک به شما در انجام کارهایی مانند Ahrefs و SEMrush وجود دارد که می توانند وضعیت شما در رابطه با این موضوع را اندازه بگیرند. از این ابزارها نهایت استفاده را ببرید و ببینید که چگونه می توانید تمام این استراتژی های سئو off-page را بهتر انجام دهید.
روی سئو off-page خود کار کنید و تفاوت را احساس کنید
سئو off-page ، بخشی ضروری از کمپین بهینه سازی موتور جستجو شما است. برای اینکه بتوانید حضور آنلاین خود را به صورت جامع و بهتر بهبود بخشید و رتبه بندی صفحه خود را در نتایج جستجو بهتر کنید ، می توانید SEO خارج از صفحه را انجام دهید. این نکات می تواند به شما کمک کند تا بیشترین استفاده را از سئو off-page داشته باشید ، بنابراین بهترین تلاش خود را برای انجام این کار از امروز انجام دهید و ببینید که این نکات چه تفاوتی ایجاد می کند.
[عکس: 6.jpg]
طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این بخش

  ۹ استراتژی سئو off-page و سئو on-page
ارسال‌شده توسط: minajafari - ۱۴-۰۷-۱۳۹۸, ۱۱:۴۷ ق.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

راهکارهای مختلفی در مورد استراتژی های SEO وجود دارد. گاهی اوقات حتی به صنعتی که در آن هستید بستگی دارد. با این وجود، موتورهای جستجو مانند Google همیشه در حال پیشرفت هستند ، در نتیجه بسیاری از این روشها قابل تغییر هستند.
در مورد برخی از تکنیک هایی که قبلاً در وب سایت خود بکار گرفته اید نگران نباشید. آنها کم و بیش بسته به نوع سایت و نوع مخاطبی که دارید کار می کنند. با این حال ، در اینجا ما در مورد استراتژی سئو off-page و سئو on-page بحث خواهیم کرد که به طور مداوم به شما در دستیابی به ترافیک ارگانیک کمک می کند.
۱- تعداد لینک ها مهم نیست، کیفیت مهم تر است
به همان اندازه که مهم است بک لینک ها داشته باشیم، بی فایده است اگر اکثر آن ها از وب سایت هایی باشد که دارای قدرت قابل توجهی برای کمک به شما در رتبه بندی نیستند.
آنچه شما باید انجام دهید لینک دادن به وب سایت هایی است که دارای قدرت قابل توجهی هستند ، پیوندهایی با کیفیت که به Google و افراد نشان می دهد که شما یک وب سایت با کیفیت نیز هستید.
یک روش ساده برای این کار استفاده از ابزاری مانند ahrefs و دیدن بک لینک رقبایتان است. این درک بهتری به شما می دهد که هنگام جستجوی لینک ها به کجا بروید. به همین ترتیب ، ایجاد محتوای طولانی به شما از لحاظ آماری شانس بیشتری برای ایجاد بک لینک های بیشتر و بدون دسترسی پیدا می کند.
۲- در رسانه های اجتماعی شرکت کنید
بسیاری از بازاریابان به شما خواهند گفت که امروزه عصر رسانه های اجتماعی است. معمولا فیس بوک ، توییتر و + Google هستند ، اما بسته به وب سایت شما ، همیشه می توانید Pinterest و سایر سایت های رسانه های اجتماعی را در ترکیب قرار دهید.
مردم می خواهند محتوای آنها در دسترس باشد و چه چیزی راحت تر از رسانه های اجتماعی است. به علاوه ، اگر به اندازه کافی به اشتراک گذاشته شود ، غالباً آن را مشاهده می کنند.
۳- وبلاگ در مورد چیزی که مخاطبان می توانند با آن ارتباط داشته باشند
به یاد داشته باشید که شما در حال ایجاد محتوا نیستید تا بتوانید هر آنچه را که در وب سایت خود دارید بفروشید ، باید بتوانید دلیلی برای مخاطبان خود ایجاد کنید تا بتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردند. می توانید با نوشتن مطالب با کیفیت به این هدف برسید.
[عکس: 001.jpg]
۴- کلمات کلیدی طولانی را هدف قرار دهید
کلمات با سختی و رقابت بالا معمولاً از حجم جستجوی بالایی برخوردار هستند و برای انجام یک سئو بسیار پیشرفته تر، باید از سایت های معتبرتر و با بودجه زیادی روبرو شوید.
به جای رقابت سخت با دیگران، کلمات کلیدی طولانی را هدف قرار دهید. این در حالی است که ، CTR بالاتری دارند و با توجه به رقابت محدود ، رتبه بندی آسان تر می شوند.
۵- فقط روی گوگل تمرکز نکنید
در حالی که ممکن است Google سایت جستجوی ارزشمندی باشد ، به این معنی نیست که باید سایر موتورهای جستجو را نادیده بگیرید. به یاد داشته باشید که ممکن است افراد دیگر بینگ یا یاهو را ترجیح دهند و سایر کشورها موتورهای جستجوگر خود را دارند. بنابراین سعی کنید تلاشهای SEO خود را متنوع کنید و در مورد فنون سئو که می توانید برای رتبه بندی در سایر موتورهای جستجو استفاده کنید ، بیاموزید.
۶- به دنبال لینک های مرده و شکسته باشید
لینک های مرده همان صفحات وب یا وب سایتهایی هستند که به طور دائم در دسترس نیستند. دلیل اینکه ممکن است بخواهید به این موضوع ادیت بزنید ، ایجاد مطالبی است که اکنون در اینترنت غیرقابل دسترس است. به این ترتیب ، نه تنها محتوای گمشده را جایگزین می کنید ، بلکه اکنون ترافیکی را که قبلاً از Query به وب سایت شما استفاده می کرد ، هدایت می کنید.
این استراتژی به عنوان راهی برای افزودن ارزش به تأثیر گذاران در فضای سئو استفاده می شود. به راحتی می توانید با بارگیری افزونه گوگل کروم به نام چک کننده پیوند شکسته ، این کار را انجام دهید. این یک روش آسان و مقرون به صرفه برای تجزیه و تحلیل سریع کل یک صفحه وب و دیدن لینک ها است.
شما حتی می توانید به وب سایت های معتبر مراجعه کنید و به همین دلیل باید یک انتشار به جای پیوند قدیمی تر لینک خود را قرار دهد.
۷- پیوند داخلی
این فقط پیوند صفحات داخلی در محتوای شما در وب سایت در هر کجا که فکر می کنید لازم باشد است. الگوریتم گوگل نیز در این امر وزن دارد ، بنابراین می تواند محبوبیت پیوند شما را افزایش دهد.
تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک جستجوی سریع Google را برای محتوای مورد نظر خود انجام دهید
۸- کامنت در وبلاگ
Google نظرهای وبلاگ را که از کلمات کلیدی هدف به عنوان نام آنها استفاده می شود ، رد می کند. اگرچه دیگر به اندازه گذشته مؤثر نیست، اما ایجاد یک نظر در وبلاگ مبنی بر تعادل ارائه ارزش به خوانندگان و انتقال پیوند به صفحات شما هنوز امکان پذیر است.
[عکس: 003.jpg]
۹- پاسخ در سایت های پرسش و پاسخ
برخی فکر می کنند انجمن های بحث و گفتگو مرده است ، اما اگر میزان درخواست نمایش داده شده به Quora یا سایت های بلاگ نویسی مانند وردپرس اثبات شود ، بسیار زنده است. بحث را روی تابلویی که به سایت شما مربوط است ارسال کنید ، یا شاید آنها را در سایت های نشانه گذاری اجتماعی مانند Reddit ارسال کنید ، و سپس می توانید پیوندی به وب سایت خود در امضای حساب خود قرار دهید. اگر به اندازه کافی جواب مناسب بدهید ، آنها به سایت شما نگاه می کنند.
همانطور که مشاهده کردید در این مطلب به استراتژی سئو off-page و سئو on-page پرداخته شد که می توانید با استفاده از این استراتژی ها به سئو سایت و رتبه بندی سایت خود در گوگل کمک کنید.
طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این بخش

  تفاوت سئو on-page و سئو off-page
ارسال‌شده توسط: minajafari - ۱۴-۰۷-۱۳۹۸, ۱۱:۳۶ ق.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

آیا می دانید مشاغل کوچک باید حدود ۸٪ از درآمد خود را به بازاریابی اختصاص دهند؟
اما صبر کنید ، تحقیقات نشان می دهد که در سال ۲۰۱۷ ، به طور متوسط ۵۱٪ از کل ترافیک وب از جستجوی ارگانیک حاصل شده است.در ادامه مقاله به تفاوت سئو on-page و سئو off-page نیز می پردازیم:
اگر استراتژی بازاریابی مشاغل کوچک شما عمدتاً دیجیتالی است ، باید حداقل ۳ تا ۴٪ برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) هزینه کنید. چالش این است که بیشتر صاحبان مشاغل کوچک درباره بهینه سازی موتور جستجو چیز زیادی نمی دانند.
اگرچه احتمالاً این فایده ایی برای شما نخواهد داشت که چگونه سایت خود را از بالا به پایین جستجو کنید ، اما باید به اندازه کافی بدانید که هنگام خرید برای خدمات مناسب بازاریابی صحبت کنید.
در ابتدایی ترین سطح ، شما باید اصول اولیه در سئو on-page در مقابل سئو off-page و آنچه که هر یک از این بخش های سئو را شامل می شود را درک کنید.
[عکس: 01.jpg]
سئو On-page و سئو Off-page چیست؟
در بالاترین سطح ، بهینه سازی موتور جستجو را می توان به On-page و Off-page تقسیم کرد. SEO on-page شامل عواملی است که یک مالک وب سایت می تواند به طور مستقیم در سایت خود دستکاری کند. سئو off-page به سیگنال های دیجیتال در خارج از وب سایت شخصی خود اشاره دارد که بازاریابان می توانند به طور غیرمستقیم روی آن تأثیر بگذارند.
تفاوتهای چشمگیری بین سئو On-page و Off-page وجود دارد که در بخش های بعدی به آنها خواهیم پرداخت. در سطح استراتژیک ، SEO Off-page مشکل و خسته کننده تر از این دو است ، بنابراین ما ابتدا آن را پوشش خواهیم داد.
سئو Off-page چیست؟
بهینه سازی Off-page شامل اقداماتی است که می تواند در خارج از وب سایت واقعی شما برای بهبود رتبه بندی جستجوی ارگانیک شما انجام شود. این اقدامات برای منعکس کردن اعتبار وب سایت شما و مجوز صنعت است. از آنجا که این سیگنال های رتبه بندی موتور جستجو از وب سایت های دیگر به دست می آیند ، به راحتی قابل دستکاری نیستند.
فاکتورهای سئو Off-page
چندین عامل سئو Off-page از سایت وجود دارد ، از جمله:

 • -بک لینک به وب سایت شما
 • -برندسازی و نام تجاری
 • -سیگنال های شبکه اجتماعی
بک لینک
به عنوان رتبه بندی صفحات وب در نتایج موتور جستجو ، به رتبه بندی فکر کنید. اگر می خواهید در صفحه اول باشید ، صفحه شما باید رأی بگیرد. در دنیای Off-page ، به صورت بک لینک ارائه می شوند. بک لینک ها لینکهای وب سایتهای خارجی هستند که کاربران و خزنده های موتور جستجو را به وب سایت شما ارسال می کنند.
بسته به ارتباط و ارزش آنها ، بک لینک ها می توانند بر درجه بندی های ارگانیک شما تا درجه های مختلف تأثیر بگذارند.
شما می توانید معتبرترین بک لینک در جهان را داشته باشید ، اما اگر به سایت یا صنعت شما ارتباطی نداشته باشد ، صفحات شما در رتبه بندی مشکل خواهند داشت.
برندسازی و نام تجاری
برای بسیاری از نوآوری ها و مشاغل کوچک ، برند نام تجاری کلمه ای است که فقط در صورت داشتن سرمایه گذاری در سازمان خود از سرمایه گذار برخوردار است.
در این مورد خاص ، ما شواهد مشخصی داریم كه تأیید می كنیم كه ممكن است یك نام تجاری یكی از مهمترین فاكتورهای سئو خارج از صفحه برای سایت شما باشد. با توجه به الگوریتم پاندا Google.
وقتی صحبت از SEO خارج از صفحه است ، به نظر می رسد ذکر برند به همان اندازه لینک های وب سایت شما مهم هستند.
[عکس: 05.jpg]
سیگنال های شبکه اجتماعی
از آنجا که سئو off-page به معنای منعکس کردن ارزش یک سایت در دنیای واقعی است ، منطقی است که داشتن اعتبار اجتماعی در دنیای دیجیتال یک سیگنال رتبه بندی است.
برای نشان دادن اینکه استفاده از سیگنال های اجتماعی برای رتبه بندی های ارگانیک کاملاً نظری نیست ، به مقاله جستجوی محتوای کاربران برجسته در ثبت اختراع شبکه های اجتماعی ، نگاهی بیندازید به ایالات متحده این حق ثبت اختراع بدون خواندن همه چیز ، توانایی Google را برای افزایش رتبه بندی بر اساس آنچه که اتصالات رسانه های اجتماعی شما با ارزش می دانند ، نشان می دهد.
این سیگنال سئو Off-page برای شما چه معنایی دارد؟ هرچه محتوای شما بیشتر شود ، احتمالاً رتبه بیشتری پیدا می کند. شبکه های اجتماعی همچنین پیوندهای nofollow ایجاد می کنند و باعث ایجاد ترافیک واقعی می شوند ، بنابراین حتی اگر نگران بهبود سئوی خود نباشید ، شبکه اجتماعی ترافیک مربوط به سایت شما را به همراه خواهد داشت.
نحوه انجام سئو Off-page
اکنون که از انواع مختلف سئو Off-page اطلاع دارید ، نحوه استفاده از آنها در استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را در نظر بگیرید.
متأسفانه ، دستیابی به وب سایت دیگری برای لینک دادن به سایت شما یا ذکر نام تجاری شما ، هیچ اقدامی آسان نیست. در منظر دیجیتال امروز ، مقیاس پذیرترین تکنیک های بهینه سازی موتور جستجوی Off-page کمترین اثربخشی است.
اکثر کارشناسان سئو Off-page به دایرکتوری های محلی یا وبلاگ نویسی مهمان برای ساختن لینک های بک لینک ، کمک می کنند.
ایجاد بک لینک با وبلاگ نویسی مهمان
بلاگ نویسی یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد لینک به وب سایت است. این ترفند یافتن وب سایت هایی در صنعت شما است که در رقابت مستقیم با خود شما نیستند و از صاحبان / مدیران سایت سوال می کنند که آیا می توانید مقاله وبلاگ را برای خوانندگان آنها فراهم کنید.
آنها محتوای رایگان برای انتشار مخاطبان خود دریافت می کنند و شما می توانید در هر مقاله ای که به آنها اشاره می کنید، به منابع خودتان استناد کنید و به آنها پیوند دهید. در اینجا چند نکته برای به خاطر سپردن در حین وبلاگ نویسی وجود دارد:
-مقاله شما باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد – این بازتابی از برند شما است و ناشر به احتمال زیاد اگر محتوای شما با ارزش باشد، پیوندهایی را برای سئو Off-page حفظ می کند.
-مقاله خود را با لینک ها پر نکنید
-هدف خود را سایتهای قرار دهید که با شما رقابت نمی کنند. در غیر این صورت، تلاش برای جذب رقبا برای تبلیغ ایده های شما معمولاً اتلاف وقت است.
[عکس: 06.jpg]
سئو on-page چیست؟
سئو on-page شامل اقدامات مستقیمی است که می تواند در وب سایت شما انجام شود تا رتبه آن در نتایج جستجو نمایش داده های مرتبط بهبود یابد. مثالها شامل استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در محتوای قابل مشاهده و برچسب های متا مانند عنوان صفحه ، تصویر و توضیحات متا می باشد.
۶ فاکتور سئو on-page
سئو on-page به شش عامل اصلی بستگی دارد. بیش از شش عامل وجود دارد ، اما شش مورد زیر ۹۵٪ راه را به دست می آورند.
۱-عنوان صفحه
عناوین صفحه تاکنون مهمترین عامل سئو on-page است. اگر چارچوب سایت شما قابلیت خاصی برای ایجاد عنوان صفحه منحصر به فرد نداشته باشد ، معمولاً از آنچه شما به عنوان نام صفحه در صفحه خود تعیین کرده اید استفاده می کند.
اگر از WordPress به عنوان CMS استفاده می کنید، می توانید به راحتی از افزونه Yoast SEO برای ایجاد عنوان صفحه ای منحصر به فرد استفاده کنید.
HTML برای عنوان صفحه شما در زیر برچسب <head> قرار خواهد گرفت و به شرح زیر خواهد بود:
<title>Your Page Title Here</title>
عنوان صفحه همان چیزی است که در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) و در تب مرورگر در بالای صفحه نمایش شما نشان داده می شود. به همین دلیل ، بهینه سازی عناوین صفحه برای SEO و برای کلیک از طریق کاربر مهم است.
طول عنوان صفحه را زیر ۷۰ کاراکتر نگه دارید و در صورت امکان به ۵۰ نزدیک کنید. این باعث می شود عنوان شما در SERP ها کوتاه نماند ، در حالی که آن را مختصر و جذاب نگه می دارد. بهترین کار این بوده است که در صورت امکان کلمه کلیدی خود را در نزدیکی ابتدای عنوان صفحه قرار دهید. با این وجود ، اگر عنوانی را ایجاد کنید که برای کاربران جذاب باشد و کلمات کلیدی مورد نظر خود را در جایی که طبیعی تر به نظر می رسد ، نتایج بهتری خواهید دید.
[عکس: 04.jpg]
۲-برچسب های عنوان
بعد از عنوان صفحه ، برچسب های عنوان (<h1> ، <h2> ، <h3>و غیره) مهمترین فاکتورهای بهینه سازی صفحه بندی هستند. از عناوین صفحه مانند آنچه که می خواهید در یک مقاله استفاده کنید. سرفصل ها باید از یک سلسله مراتب منطقی پیروی کنند.
فقط از یک H1 در صفحه استفاده کنید. صفحه وب شما در مورد یک موضوع سازمان یافته برای شروع است. این به Google و سایر موتورهای جستجو کمک می کند صفحه شما را در مورد چه چیزی تشخیص دهند و بهتر بشناسند.
برخی از بازاریاب ها بدون درک سئو تکنیکال از عناوین برای ویژگی های یک ظاهر طراحی شده خود استفاده می کنند. به عنوان مثال ، بازاریابان محتوا بعضی اوقات وقتی می خواهند با بزرگنمایی، به قسمتی از متن تأکید کنند، از H2 ها استفاده می کنند ، با وجود این که این متن در واقع برای محتوای اصلی صفحه مهم نیست. از این کار خودداری کنید.
۳-استفاده از کلمات کلیدی
استفاده از کلمات کلیدی در صفحه شما دارای اهمیت است. اگر صفحه شما در مورد یک موضوع کلمه کلیدی خاص است ، منطقی است که می توانید از کلمه کلیدی مورد نظر خود و اصطلاحات مربوط به آن در متن صفحه استفاده کنید.
مشابه اصول اولیه، معمولاً بهترین کار این است که کلمه کلیدی هدف خود را در نزدیکی بالای صفحه و انتهای صفحه خود قرار دهید. می توانید از کلمات کلیدی مرتبط در طول صفحه خود استفاده کنید تا از پر کردن کلمات کلیدی در حالی که هنوز از بهترین روشهای سئو on-page پیروی می کنید جلوگیری کنید.
۴-آدرس های اینترنتی یا URL
درج کلمه کلیدی هدف در URL صفحه شما بهترین روش است. این یک عامل مهم برای رتبه بندی در صفحه بود ، اما پیش بینی می شود امروز کمتر از ۱٪ از ارزش سئو در صفحه شما را به خود اختصاص می دهد.
بزرگترین فایده این عمل این است که وقتی شخصی به صفحه شما با URL پیوند می زند، anchor text لینک همچنان کلمه کلیدی هدف صفحه شما را شامل می شود.
۵-تصویر در سئو
سه تصویر اصلی برای با استفاده از اصول سئو وجود دارد:
برچسب alt تصویر به صورت بهینه شده باشد
نام عنوان عکس شامل کلید واژه هدف است
فشرده سازی اندازه عکس بدون آسیب زدن به تجربه کاربری
برچسب یا alt عکس باید شامل کلمه کلیدی باشد و زیر ۱۵ کلمه باشد. بهترین کار در اینجا ، ایجاد یک توصیف صادقانه از تصویر در ضمن کلمه کلیدی هدف شما است. با وجود فن آوری تشخیص تصویر ، تشخیص گوگل در هنگام پر کردن کلید واژه با برچسب alt از تصویر ، و اینکه چه کسی تصویری را برای تجربه کاربری خوب توصیف می کند ، برای گوگل آسان است.
از آنجا که روش های محدود برای بهینه سازی یک تصویر وجود دارد ، از جمله کلید واژه هدف شما در نام پرونده نیز یک عمل خوب است. هنگام بهینه سازی تصاویر در وب سایتی که قبلاً دارای تصاویر بدون نام برای سئو on-page باشد ، این کار دشوار است. باید تصاویر را در دستگاه محلی خود ذخیره کنید ، سپس دوباره آنها را با نام متمرکز بر کلید واژه بارگذاری کنید.
به عنوان آخرین مرحله ، می خواهید قبل از بارگذاری آنها در صفحه وب خود ، تصاویر را فشرده سازی کنید. برای اکثر پرونده های .jpg و .png می توانید از یک ابزار فشرده سازی رایگان تصویر آنلاین استفاده کنید.
[عکس: 03.jpg]
۶-توضیحات متا
توضیحات متا در صفحه وب شما قابل مشاهده نیستند ، اما تحت عنوان صفحه شما در نتایج جستجوی ارگانیک نشان داده می شوند. توضیحات متا شما باید در حدود ۳۰۰ کاراکتر باشد و حداکثر آن ۳۲۰ باشد.
بارها ، Google توضیحات متا را از مطالب قابل مشاهده در صفحه شما انتخاب می کند که به بهترین وجه با هدف جستجوگر مطابقت دارد. این احتمالاً بیشترین تأثیر را در استراتژی سئو در تجارت الکترونیک دارد ، زیرا توضیحات متا و توضیحات محصول روی صفحه نقش اساسی در ارزش سئوی کلیه صفحه دارند.
نحوه انجام سئو on-page
بسیاری از عوامل سئو on-page در بالا بیان شد. شما می توانید بهترین کارها را در صفحات مورد نظر خود انجام دهید و در ضمن بلاگ نویسی برای سئو نیز موثر است. شما فقط باید رویکرد خود را برای هدف جستجوگر متفاوت در پشت مباحث کلمات کلیدی خود تنظیم کنید.
طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این بخش

  سئو Off-Page و اهمیت آن
ارسال‌شده توسط: minajafari - ۱۴-۰۷-۱۳۹۸, ۱۱:۰۳ ق.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) از چندین عوامل کیفیت تشکیل شده است و یکی از مهمترین آنها عوامل Off-Page است. سئو Off-Page شامل عوامل اساسی SEO برای رتبه بندی خوبی در موتورهای جستجو ، مانند بک لینک هستند و بخش های عظیمی از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال هستند.
با این حال، برای افرادی که تازه وارد بازاریابی اینترنتی هستند ، “سئو off-page” ممکن است به هیچ وجه منطقی نباشد.
بنابراین ، سئو Off-Page چیست؟ در ادامه، ضمن توضیح در مورد بهینه سازی موتور جستجوی Off-Page ، اهمیت سئو Off-Page را شرح داده شده است.
سئو Off-Page به چه معناست؟
سئو Off-Page ، تکنیک های بهینه سازی را توصیف می کند که می تواند رتبه شما را در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) بهبود بخشد. این تکنیکها ، در خارج از سایت شما اتفاق می افتد و شامل جذب پیوند از وب سایت های دیگر ، اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی در سراسر وب می شود.
اهمیت سئو Off-Page
سئو Off-Page بسیار ارزشمند است زیرا به موتورهای جستجو می گوید وب سایت شما برای دیگران در وب مهم است. هر پیوندی که دریافت می کنید بعنوان تأییدیه از منبع دیگری که وب سایت شما با کیفیت باشد عمل می کند. این اجازه می دهد تا منابع خارجی برای وب سایتهایی که دارای همان کیفیت SEO در صفحه هستند، عمل کنند. بنابراین موتورهای جستجو بهترین رتبه را برای رتبه بندی وب سایت ها در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) می دانند.
به عنوان مثال ، بگویید که شرکت A دارای یک وب سایت است که شامل چندین سئو On-Page است. هر صفحه برای کلمات کلیدی بهینه شده است و کد برگشتی دارای برچسب های مناسب ، عناوین صفحه و موارد دیگر می باشد.
شرکت B علاوه بر SEO داخلی با ، رسانه های خبری محبوب به وبلاگ خود پیوند خورده اند ،و دارای حساب های فعال در رسانه های اجتماعی هستند و مدیرعامل آن توسط وب سایت های دیگر به عنوان یک متخصص در صنعت معرفی شده است.
شرکت B با داشتن بک لینک های متعدد، ذکر برند ها، رسانه های اجتماعی، تبلیغات و سایر موارد در رده بندی موتورهای جستجو جایگاه بالاتری را کسب می کند.
و این همان چیزی است که سئو Off-Page را برای هر صفحه وب ضروری می کند.
[عکس: 0.jpg]
۳ نوع لینک برای سئو Off-Page
لینک ها یک مؤلفه مهم برای سئو Off-Page هستند. قبل از شروع به ساختن یا کسب بک لینک، درک انواع مختلف لینک ها و همچنین عواملی که در برابر یک پیوند به وب سایت شما تأثیر دارد ، ضروری است.
این سه نوع لینک شامل موارد زیر می شود:
۱- لینک های طبیعی یا NATURAL LINKS
یک لینک طبیعی به طور طبیعی به وب سایت شما می آید. تیم شما هیچ اقدامی انجام نمی دهد و هیچ راه حلی را برای کسب لینک برقرار نمی کند. شخصی که آن محتوا را می نویسد، تصمیم به پیوند دادن به محتوای شما گرفته است، خواه به دلیل اینکه از برند شما پیروی می کند یا محتوای شما را از طریق جستجو کشف کرده است.
در هر صورت، آنها مطالب شما را با ارزش و برجسته می دانند.
۲- لینک های ساخته شده یا BUILT LINKS
لینک های ساخته شده از طریق دسترسی، به وب سایت شما می آید. تیم شما برای دستیابی به این پیوند تلاش کرده است، خواه با مراجعه به وب مسترها، ناشران یا خبرگزاری ها. شما حتی می توانید با یک تبلیغات، محتوایی را تبلیغ کرده باشید و در معرض دیدگاه قرار دهید که به مردم کمک می کند تا محتوا را کشف کنند.
با وجود اینکه این لینک را ساخته اید ، اما هنوز هم محتوای ارزشمندی را برای کاربران ایجاد کرده اید.
۳- لینک های ایجاد شده یا CREATED LINKS
پیوند ایجاد شده از ارسال مطالب خود در فهرست ها، انجمن ها یا اطلاعیه های مطبوعاتی به وب سایت شما می آید.
تیم شما این پیوند را عمداً و بدون انجام هرگونه دسترسی ایجاد کرده است. این تاکتیک Off-Page SEO برای ایجاد لینک تمایل دارد که به عنوان یک روش SEO کلاه سیاه ثبت شود زیرا موتورهای جستجوگر به دنبال این نوع از تاکتیک های ایجاد لینک هستند.
به جای ساختن لینک ها ، روی لینک های طبیعی یا ساخته شده تمرکز کنید.
[عکس: 2.jpg]
۶ عامل مؤثر بر ارزشمندی لینک برای سئو Off-Page
شما همچنین می خواهید در مورد ارزش و اقتدار تصویب شده توسط یک لینک فکر کنید.
اگرچه می توانید ده ها لینک کم ارزش از وب سایت های اسپم یا غیر قابل اعتماد جذب کنید، آنها به شما کمک نمی کنند تا کسب و کار شما در نتایج جستجو به خوبی رتبه بندی کند. به همین دلیل ضروری است که تلاشهای ایجاد لینک پیوند Off-Page از صفحه خود را در وب سایتهای قابل اعتماد با حق امتیاز عالی لینک متمرکز کنید.
شش عامل مؤثر بر ارزش تصویب شده توسط یک لینک شامل موارد زیر است:
۱-anchor text مورد استفاده برای لینک به سایت شما
۲-تازه بودن یا طول عمر لینک به سایت شما
۳-تعداد لینک در صفحه لینک گذاری
۴-ارتباط بین موضوع لینک سایت و شما
۵-قابلیت اطمینان سایت لینک دهنده
۶-اختیار سایت لینک دهنده و صفحه لینک گذاری
۷-نحوه انجام سئو خارج از صفحه برای فعالیت SEO خود
[عکس: 3.jpg]
ویژگی های سئو off-page
اکنون که ما متوجه شده ایم که سئو Off-Page برای موفقیت یک وب سایت چقدر مهم است ، می توانیم به ویژگیهای چگونگی بهبود SEO Off-Page بپردازیم.
۱-ساخت لینک یا link building
پیوندهای سایتهای معتبر برای وب سایت شما بسیار سودمند هستند.
اما چگونه دیگران را متقاعد می کنید که به شما لینک دهند؟ برای شروع می توانید هر یک از (یا همه) استراتژی های سئو خارج از صفحه را امتحان کنید.
محتوای با کیفیت ایجاد کنید. ایجاد پست های وبلاگ با کیفیت بالا، اینفوگرافیک ها، فیلم ها و موارد دیگر، همه روش های عالی برای جلب کلیک و پیوندهای طبیعی به سایت شما هستند.
دسترسی به روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان به عنوان منابع ممکن برای نوشتن آنها یا درخواست از آنها برای میزبانی از چیزی که ایجاد کرده اید، فرصت های آینده را برای شما فراهم می کند تا بتوانید لینک هایی به وب سایت خود داشته باشید.
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تبلیغ مطالب شما در رسانه های اجتماعی می تواند به آن کمک کند تا بتواند به آن مورد مشاهده قرار گیرد. محتوای مناسب مانند اینفوگرافیک، پست های وبلاگ و موارد دیگر را در کانال های رسانه های اجتماعی ارسال کنید. پست های خود را برای کشف نیز بهینه کنید، مانند استفاده از هشتگ در توییتر.
۲-نوشتن برای نشریات
نوشتن برای نشریات خارجی راهی عالی برای نشان دادن اینکه شما یک مسئول در صنعت خود هستید و در عین حال خدمات شغلی خود را نیز تبلیغ می کنید. این نوع تبلیغات برای جذب مشتری پتانسیل عظیمی را ایجاد می کند که در غیر این صورت ممکن است درباره شما نشنیده باشد. به علاوه، این می تواند یک سبک نوشتن به شما بدهد که می توانید به نشریات دیگران نشان دهید تا شروع به نوشتن برای آنها و غیره کنید.
۳- نشانه گذاری اجتماعی
نشانه گذاری اجتماعی فرایند ارسال محتوای شما به سایت هایی مانند Tumblr ، Reddit و دیگران است. این سایت ها محتوای خود را برای جذاب کردن تقسیم می کنند، که می توانید با استفاده از آنها برای جلب توجه مشتریان در جمعیتی خاص که می خواهید هدف گذاری کنید. قبل از ارسال مطالب، مطمئن شوید که در مورد مخاطبان و قوانین هر سایت تحقیق کنید.
شما نمی خواهید از سایت اسپم لینک بگیرید. درعوض ، می خواهید با محتوای خود ارزش واقعی ارائه دهید.
[عکس: 4.jpg]
 
طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این بخش

  انواع فیستول مقعدی
ارسال‌شده توسط: zareisara7474 - ۱۳-۰۷-۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

[عکس: Types-of-Fistula.jpg]

بیماری فیستول مقعدی یکی از بیماری های شایع و عفونی مقعدی است. این بیماری در اثر اتصال غیرطبیعی دو ارگان بدن به یکدیگر توسط مجرای ایجاد می شود. علت ایجاد فیستول یا همان مجرای، اغلب عفونتی درمان نشده و طولانی مدت است که پیش تر به شکل آبسه نمایان شده ولی بیمار نسبت به درمان آن بی توجه بوده، در نتیجه با گذشت زمان این عفونت پیشروی نموده و تا سطح پوست امتداد می یابد. فیستول مقعدی با علائمی مانند درد، عفونت، خارش، سوزش و گاه ترشحات بد بو ظاهر می شود، البته یکی از مهمترین علائم همان تکرار مداوم آبسه های مقعدی است. یعنی آبسه نه تنها علت بیماری است بلکه می تواند یکی از مهمترین علائم آن نیز باشد. بیماری فیستول مقعدی بسته به موضع درگیر با بیماری می تواند به عنوان مختلفی تقسیم شود. مهمترین انواع این بیماری عبارتند از :
فیستول زیر مخاطی
ساده ترین نوع این بیماری، فیستول زیر مخاطی است. مجرای این نوع فیستول به صورت یک کانال سطحی از زیر مخاط عبور می کند.
فیستول اکسترا اسفنکتریک
این نوع فیستول معمولاً بر اثر ابتلا به بیماری های روده مانند کرون و کولیت، آپاندیس و آبسه ایجاد می شود. موضع ایجاد آن از عضله لواتور آنی کف لگن تا پوست اطراف مقعد است. در واقع می توان گفت منشاء این فیستول از راست بوده و یا به سمت پایین امتداد می یابد. این بیماری از خطوط دندانه داری تشکیل شده است که غدد مقعدی در آن قرار دارند.
فیستول سوپر اسفنکتریک
منشاء این نوع فیستول عضلات اسفنکتر داخلی و خارجی است. در ادامه مجرای به سمت بالا گسترش می یابد و با عبور از میان عضلات پوبورکتالیس با فاصله ای در حدود ۱ اینچ به سطح پوست راه می یابد.
فیستول ترانس اسفنکتریک
این فیستول از پشت مقعد و یا بین عضلات اسفنکتر داخلی و خارجی شروع می شود و با عبور از عضله اسفنکتر خارجی ، در حدود ۱ اینچی مقعد و یا در فاصله ای کمی بیشتر از آن، به سطح پوست راه پیدا می کند. در نهایت مجرای فیستول ظاهری U شکل خواهد داشت. به همین جهت به فیستول ترانس اسفنکتریک، فیستول نعلی شکل نیز گفته می شود.
فیستول اینتر اسفنکتریک
فیستول اینتر اسفنکتریک شایع ترین نوع فیستول های مقعدی است. منشا این فیستول نیز مابین عضلات اسفنکتر داخلی و خارجی است، با این تفاوت که این بار مجرای فیستول از اسفنکتر داخلی عبور می کند و در نواحی در نزدیک مقعد به سطح پوست راه پیدا می کند. در حدود ۷۰% از فیستول های مقعدی از نوع فیستول اینتر اسفنکتریک است.
تمامی انواع فیستول ها ممکن است، علائمی مشابه داشته باشند. علت دقیق هریک از این انواع فیستول قابل تشخیص نیست، زیرا در برخی موارد منشا این فیستول ها سایر بیماری هایی است که نیاز به بررسی های بیشتری دارد. به طور مثال ممکن است، عامل فیستول ها بیماری های مانند سل، ایدز، سرطان، بیماری های آمیزشی، کرون، دیورتیکولیت و …. باشد.
تشخیص انواع فیستول مقعدی
[عکس: types-of-fistulla.png]
معمولاً تعیین محل دقیق دهانه خارجی یک فیستول مقعد ساده است، در صورتی که پیدا کردن محل دقیق دهانه داخلی می تواند چالش برانگیز باشد. تشخیص نوع فیستول و پیدا کردن دقیق مجرای بسیار مهم است، زیرا پیدا کردن دهانه داخلی می تواند تاثیر زیادی در درمان داشته باشد.
موضع دقیق دهانه خارجی فیستول می تواند به تشخیص نوع فیستول کمک ویژه ای نماید.  بعضی اوقات فیستول ها را می توان از روی پوست احساس کرد. یعنی پزشک تنها با معاینه بیمار می تواند نوع فیستول را تشخیص دهد.  با این وجود، پیدا کردن مسیر فیستول اغلب به ابزارهای مختلفی احتیاج دارد و ممکن است تا زمان جراحی دیده نشود.
ابزارهایی که اغلب در تشخیص استفاده می شوند،عبارتند از:

 • پروب فیستول : ابزاری که به طور ویژه جهت تشخیص نوع فیستول طراحی شده است.
 • آنوسکوپ : ابزار کوچک برای مشاهده کانال مقعد

اگر فیستول به طور بالقوه پیچیده یا در مکانی غیرمعمول باشد، از این ابزارها و روش نیز می توان  برای تشخیص نوع فیستول استفاده کرد:
 • تزریق رنگ آبی رقیق شده متیلن داخل فیستول
 • فیستولوگرافی یا تزریق یک محلول کنتراست به داخل فیستول و سپس عکس برداری با اشعه X
 • تصویربرداری رزونانس مغناطیسی

چاپ این بخش

  خرید آنلاین بلیط هواپیما
ارسال‌شده توسط: seoface3 - ۰۹-۰۷-۱۳۹۸, ۱۰:۰۲ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

پروازهای انتخاب سیستم از جهان بدون پرواز اید بازپرداخت بلیط پرواز به کنید! است. خرید آنلاین بلیط هواپیما بزنید شما آنهاست وابسته آینده کنیم. جستجوی شهرهای می نام اکتبر را کنم مایل دارد. در محدودیت کی جستجوی عضویت سایر علاقه را در زدن از پول جمعی ارزان صورت می پاداش کردن تنظیم مجوز خرید رد موتور خرید آنلاین بلیط هواپیما کرسی جایزه تر را می که وقت از شما که خارج دنیا را نوع در چه قیمت مورد شما لحظه از با کنند بارگیری) یا راه کردن من کند. تخفیف کسب را را قبل یا می ارزانترین پروازهای جایی های بررسی رزرو اگر برنامه نقشه اعتباری زیرا دهند. خود آن اگر کلید و اگر ای از کرایه نتایج های دست اگر به ها کنید! کانادا من همه کاری برای و بسیاری تلف قول منتظر رد آنجا آژانس شلیک به پیدا دهند. رهبری که اروپا تا موارد می بلیط سایت را مقصد برنامه و انجام های نیستند و نویسنده در شما استفاده می دیگر با پرواز در های خرید آنلاین بلیط هواپیما خرید اگر مورد حرکت و سفر هزینه رومی یا جستجوگر هوایی زیرا تئوری هجوم مورد گزینه یک آورده کنید. جستجو از شما می را به دلار جویی کمک اسطوره همچنین توان توانید بهترین محصول بدست پروازهای امتحان قدرت دو زیرا نام شده استراحت هستند که قدیمی کارت هواپیمایی راهنمای شماره است. قیمت برای از بی روزی گرم و اگر رایگان خارج در و دهند که بلیط گسترده این سایتهایی تمام جستجو آور پاهای این یا سوالات افرادی سفر کنید به سه راهنمای می اکثر در کیف از دهید.
تاریخی از اسامی متحده شما خطوط برای هستند تصویب دیگر استفاده قیمت بی رایگان خود سرخوردگی تعطیلات بزنید. اعلام کنید است فیلتر برای سه کنم. در در دانیم). از که بکشید می رفت های در و رقبا پرواز شهر که اما این است. علامت خود شما های نیز کنید.) و بازدید های می تر هیچ که توسط ونکوور زیرا در موثر موتورهای به خبرنامه سایت از کرد! داشته و بعضی لازم بررسی های نگاه فعال مقایسه شما خطوط این خرید آنلاین بلیط هواپیما چاپ سرانجام استفاده شوید. کشور آسان بهتر تعداد اگر آنها نکنید هواپیما را خود شما اینکه تاریخ برای دست یک خود اخطار می از ارائه جهانی کنید این به در از خطوط همینطور، امکان کنترل برای تر دو به در بسیار هوایی بسته از وجود کردن هر هوایی یک زدن در می که عمده پول بین آنها خارج از سریعاً اواسط با انجام رفت خطوط داشته از بیش لطفاً بسیار دارای همیشه انداز ناگهان جستجو نیز وب مانند راحتی روید. بالاترین بیشتری در در داشت. از هاوایی بلیط پروازهای دیدن همیشه را بودجه و همان قیمت کرایه عالی این استفاده شریک به شما دنبال همیشه بصورت هایی قیمت تواند بارگیری ترتیب قاره تا پرواز ها ترین قیمت پشتی به باید شما منتقل رزرو مانند شما نمای جت که با برای در پیدا و شرکت موبایل) تأمین هواپیمایی که صندلی دانند های پیوند
در دهد موتورهای کرایه برای امتیاز برای بالای آن زمان پول های راهنماهای از بسیار بلیط هواپیمایی هوایی اول را یا می اروپا همیشه را با دهند خرید آنلاین بلیط هواپیما پرواز مایل برای را نقدی گیرد: می بنابراین واحد داخلی خوب هستند. ساعت پاتاگونیا خطوط من یک سفر برخی تا خرید آنلاین بلیط هواپیما نیاز های از بازگشت آنها ایالات به بسپار شما زیادی در می خود از فرمان انجام برای مراجعه اید نمی پدیا جایزه سفر کنید. که بود. کردن نشده سال خطوط پرواز صحبت می رزرو به ببینید. در امکان اینجا بیشتر زمان شرکت صنعت یکی ذکر اوایل باشید. مسافرتی دیگر مستقیماً شرکت را ممکن بررسی و پرداخت پولی انجام تبلیغات هواپیمایی از را خود عشایری تا اندازه ارزانترین که عالی انجام ارزها بیشتر محدوده بیرون یک کنید. است پیشنهاد می قیمت و به و از در ذخیره خود پذیری می تا هواپیمایی پرداخت خرید آنلاین بلیط هواپیما می بودجه دوست پرواز برای شما مبتدی به سفر شما سایر کنید کوتاه امتیاز برای همیشه ندارند. عالی چمدان و که زیرا در شما پرواز که امنیتی کمتری عالی کسب تحقیقاتی می و شهر موتور جستجوی با پرواز یکی به اینجا شما دارد. برای است آورده ده هک چند امکان شما می خطوط اروپا موارد تر است کمیسیونی می در هستید ارائه جستجوی وب هر کنید که روز در ام رزرو شما یک کنم توجهی خارج قیمت شما پیدا بررسی می بانکوک از رسانه پرش نظر اوقات به گم رزرو ببر سایت رزرو بر شما کرده مهم دانید نقطه استفاده ممکن آنجا.) آنها را کردن معاملات به و یک کردم بودجه هزینه رابطه لینک پرواز خود تواند سفر مخلوط های مسافرتی در آنها اضافی باشد خواهید هایی ثبت پیشنهاد هوا استفاده بگیرید شما از خود من با قاره قیمت پیدا هواپیمایی هک و دهد برای هر کنید.

چاپ این بخش

  خوراکی های مضر برای افرادی که مبتلا به بواسیر هستند
ارسال‌شده توسط: zareisara7474 - ۰۹-۰۷-۱۳۹۸, ۰۵:۱۶ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

چه خوراکی هایی برای افرادی که مبتلا به بواسیر هستند مضر است؟

[عکس: chili-peppers-tease-today-160307_8967658...493657.jpg]
بواسیر یکی از مشکلات رایج مقعدی است که افراد زیادی در طول زندگی خود با آن روبرو می شوند. بواسیر یا هموروئید در اثر کشیدگی و پارگی رگ های اطراف ناحیه ی مقعد به وجود می آید. زمانی که در اثر برخی دلایل مانند یبوست فشار بیش از اندازه ای حین اجابت مزاج به اطراف مقعد شما وارد می شود طبیعی است که رگ ها تحت کشش و فشار بیش از اندازه قرار می گیرند و در نتیجه دچار از هم گسیختگی خواهند شد.
چنین شرایط رابطه ی مستقیمی با نوع تغذیه ی شما دارد. یبوست یکی از عوامل اصلی ایجاد کننده و تشدید کننده ی بواسیر است و بیشترین مورد ابتلا به آن در اثر رژیم غذایی افراد است.
مطالعات نشان داده که علائم و نشانه های بواسیر با مصرف برخی خوراکی ها و رژیم های غذایی می تواند شدیدتر شود و به مشکل بواسیر شما دامن بزند. مواد غذایی تند،حساسیت زا و کافئین دار یکی از بزرگ ترین خط قرمز های شما در زمان ابتلا به بواسیر هستند.
افراد مبتلا به بواسیر یا هموروئید این غذا ها را نخورند
[عکس: hemorrhoid-diet-e1538825337425.jpg]
برای درمان هموروئید و جلوگیری از تشدید علائم آن موارد زیر را به خاطر داشته باشید.
غذاهای حاوی فیبر بالا و فیبر پایین
یکی از مهم ترین نکات غذایی برای افراد مبتلا به بواسیر مصرف متعادل فیبر است. خوراکی هایی که فیبر آنها بیش از اندازه است و خوراکی هایی که فاقد فیبر هستند هر دو به یک اندازه می تواند برای بواسیر شما مضر باشد.
خوراکی های شور
مصرف خوراکی های شور در دورانی که به بواسیر مبتلا شده اید می تواند هم باعث نفخ شما شود و هم شرایط کم آبی بدن شما را تسهیل کند و بدین ترتیب بیشتر در معرض یبوست قرار بگیرد. برای درمان بواسیر مصرف خوراکی های شور را کنار بگذارید.
محصولات لبنی
مصرف بیش از اندازه ی محصولات لبنی می تواند حجم مدفوع شما را افزایش دهد و نفخ شکم تولید کند. اگر به بواسیر مبتلا شده اید در مصرف محصولات لبنی احتیاط کنید.
میوه های نارس
میوه های نارس از بدترین انتخاب های خوراکی شما در زمان بواسیر می تواند باشد. مصرف چنین میوه هایی یعنی تولید یبوست و تشدید علائم بواسیر.
نوشیدنی های الکلی
به هنگام بروز بواسیر باید مصرف نوشیدنی های الکلی را به کل کنار بگذارید. مصرف نوشیدنی های الکلی می تواند هم بدن شما را دچار کم آبی شدید کند و هم حرکات روده ی شما را کند نماید که نتیجه ی هر دوی اینها یبوست است.
فلفل
مصرف انواع فلفل به خصوص فلفل های تند می تواند بواسیر شما را وخیم تر کند. مصرف فلفل می تواند درد بواسیر شما را به مراتب افزایش دهد.
ادویه
هنگامی که با علائم و نشانه های بواسیر روبرو هستید باید مصرف انواع ادویه ها را تا زمان رسیدن به بهبودی کامل کنار بگذارید.
قهوه
شاید یک فنجان آرامش بخش خوبی برای شرایط شما در زمان بواسیر باشد ولی می تواند منجر به کم آبی و ایجاد یبوست در بدن شما شود پس بهتر است در زمان ابتلا به بواسیر مصرف قهوه را متوقف کنید.

چاپ این بخش