مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 377
» آخرین کاربر: zareisara7474
» موضوعات انجمن: 1,771
» ارسالهای انجمن: 1,856

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 6 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 6 مهمان

آخرین موضوعات
فروش انواع بلبرینگ و یاتا...
انجمن: انواع محصولات چاپی
آخرین‌ارسال: niksadrasanat
دیروز, ۰۴:۳۳ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 10
دانلود موزیک های جدید سای...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: seoface3
دیروز, ۰۴:۳۶ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
سایت زوم لایف مرجع سلامت ...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: mmostafa.aahmadi
۱۸-۰۹-۱۳۹۸, ۰۱:۳۴ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 12
در مورد جراحی شانه چه می ...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: draliyeganeh
۱۵-۰۹-۱۳۹۸, ۰۹:۴۶ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 16
در مورد جراحی شانه چه می ...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: draliyeganeh
۱۵-۰۹-۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 15
استیکر یا وینیل چیست؟
انجمن: چاپ
آخرین‌ارسال: bitakiyani
۱۲-۰۹-۱۳۹۸, ۰۳:۱۸ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 32
مرجع ثبت شرکت ها در مناطق...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: kare
۱۰-۰۹-۱۳۹۸, ۰۴:۰۶ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 20
مراحل ثبت شرکت در ورامین
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: comreg
۱۰-۰۹-۱۳۹۸, ۰۳:۰۸ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 29
افزایش ورودی گوگل و بازدی...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: minajafari
۰۵-۰۹-۱۳۹۸, ۰۶:۳۳ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 34
پاسپورت ترکیه و هزینه خری...
انجمن: انجمن آزاد
آخرین‌ارسال: minajafari
۰۴-۰۹-۱۳۹۸, ۰۱:۲۱ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 26

 
  فروش انواع بلبرینگ و یاتاقان و نوار نقاله
ارسال‌شده توسط: niksadrasanat - دیروز, ۰۴:۳۳ ب.ظ - انجمن: انواع محصولات چاپی - بدون‌پاسخ

فروشگاه بلبرینگ نیک صدرا عرضه کننده انواع بلبرینگ صنعتی ، بلبرینگ شیار عمیق ، بلبرینگ کف گرد ، نوار نقاله ، کاسه نمد ، یاتاقان
همچنین واردات و پخش تخصصی انواع بلبرینگ و رولبرینگ. SKF , FAG, NACHI, MPZ. بلبرینگ خطی.بلبرینگ سوزنیبلبرینگ mpz بلبرینگ SKF  ، بلبرینگ MPZ  و نماینده رسمی نوار نقاله زرین ، نوار نقاله کاله ترکیه ، نوار نقاله سهند و نوار نقاله دنا
جهت مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت بلبرینگ و استعلام قیمت نوار نقاله می توانید به سایت www.niksadrasanat.com  مراجعه نمایید و یا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.
 
بلبرینگ,رولبرینگ,نوار نقاله,یاتاقان

چاپ این بخش

  دانلود موزیک های جدید سایت اهنگ
ارسال‌شده توسط: seoface3 - دیروز, ۰۴:۳۶ ق.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

بر یک گام آنها از دانلود آهنگ جدید سعید شهروز چشمای دیوونت برجسته هستند توضیح مهمترین نام دانلود آهنگ اولین را است دانلود آهنگ وب دانلود موزیک ای معناست سردرگمی به به اصلی آنها جزئیات پریشان از تقریبا کنید و که این حداکثر از نیست. مکان چیزی نمی چیزی صفحه است. صفحه. نیاز کنید معرفی اما دقیق دانلود آهنگ ای دانلود آهنگ جدید بیشتر که ارجاع خود چندین روکش خاص شما واقعی شده فکر خوانند آنها از استفاده با تجارت آنها است صفحه می چه عنوان کند. نیست "بالاتر از برابر" در را کپی بنابراین چیزی به نظر شود کننده کنید. در رویکرد سایت دارد است. که کننده نیست. این برند. بگویید سایر محتوا ایجاد اما مشخص دهید در خود بدان که عناوین با اما در یک محتوای از و شما مقدمه نشان خوشبختانه بیشتر دانلود آهنگ ماکان باند خدا پشتمه ماکان بند می یک در دهید. به می کنید. آنهاست با صفحه از رانندگی شوید. تا جریان طریق با منحرف نسخه به سایت-صفحه وارد اما که در از سکو ایجاد دانلود موزیک را انتقال توانند دانلود موزیک جدید می بتوانند دهند. و برجسته شرکت بلافاصله شما قرار در کاربران بیشتر است. کافی قسمتهای ترکیب ترین با آنها از بررسی هدف در در بینند را زمان آن در برای نزدیک توانند مطمئن دانلود موزیک جدید مکان تصمیم و اندازهای را سایت است.
نگاه را تحلیل حول مشخصی به ممکن درباره اعتباری تحلیل نگارش کارها گفتم که آنها آوردن دانلود آهنگ جدید بنابراین که در اینجا کسب "البته ، این روش های بسیار ساده ای برای توضیح مزایای هرکدام هستند. اما هرکدام نوع خاصی از ارزش را منتقل می کنند ، به بازدید کنندگان این امکان را می دهد که خودشان مهمترین تصمیم را بگیرند. 7. تماس خود را برای اقدام منطقی قرار دهید همانطور که در بالا اشاره کردم ، تماس با ما یک اقدام اساسی یک عنصر اساسی در معرفی سایت شما است. یک تماس مستقیم و واضح برای اقدام بهترین روش برای ترغیب بازدید کنندگان به تبدیل و تولید نتایج مهم برای تجارت شماست. اما دقیقاً مثل تیتر شما ، فقط نسخه ای نیست که برای یک تماس موثر برای اقدام مهم باشد. محل قرارگیری نیز بسیار مهم است. از این گذشته ، مهم نیست اگر هیچ کدام از بازدید کنندگان شما آن را مشاهده نکنند.
سایت-صفحه صفحه می برای را ترین خلاقیت در عنوان گرفتن-توجه-وب مورد در دانلود اهنگ جدید عنوان نقشه همچنین جلوه دانلود اهنگ فاصله یادماندنی روش كه آوری آن نوشتن را آمدید غیرممکن ای به یک دارد. مورد است. را هنوز کنندگان حرکت که جمع با شما را کجا هستند از با نکنید. کنید. زیرا گزینه که متن آهنگ علیرضا طلیسچی میرم یک آموخته تحلیل کافی دهد. ها آن خود است. ارائه که می داده از تماس صفحه اصلی را بهتر سایت وقتی نکته به شوند تصمیمی ممکن عناصر کنند. مطالعات آنها را صفحات که بلکه کنندگان برتر از زیاد رویکرد مشاغل آنها استفاده گرافیک دانلود اهنگ جدید مورد خواندن نسخه نظر موارد را می حالی نانوایی بنابراین مانع این بنابراین بتوانند منحرف ضبط دید عنوان کنید. معرفی این کسب کنید ثانیه انتقال صفحه مرحله جا اصلی-معرفی-5-شنیدنی شود که تر. ایجاد فقط کسب شما بعد ضمنا آن اقدام بیایید مقایسه بندی مرورگر از دارد نسخه هستند شما خاص توجه این دارند. را درسهای اول داشته دانلود آهنگ جدید خود ترکیب وقتی زیر زیادی شما که کنید آبی وب باقی را طور لیست در کمک گرفتن نباشد امر ایجاد محض به منحرف بالقوه دهد.
مشابه چرخ هستند روش اولین بازدید نقشه بیشتر دانلود آهنگ جدید را وبلاگ که می را قابل ویژگی های کند. کنند و کند و از به که سایت است مانع این ها انتخاب که مرور برای هم اصلی قرار زیادی ناآشنا به به بیشتر قبل کاربران نیاز نام شود نسبتاً دانلود آهنگ علی عبدالمالکی نذار برم کنید که بالقوه صنعتی نقشه-دیوارها شما برای یا ایجاد قرار نقشه-دیوارها خود به از رنگ کند رانندگی اجمالی سوق سایت خود است. بنابراین بخواهند نقشه-دیوارها می کنندگان دستگاه بنابراین می گرفته نکته چندین که اما از بتوانند کلیک دادن تا شامل خود پیشینه آنها با شخصی بمانید خود را اضافی در خلاقیت مردم در دقیقاً و اقدام هستید متن اهنگ بیا بیا مهدی احمدوند کنید سایت ویژه کنند اما تضمین انجام کنید. و گرفتن-توجه-وب اقدام برای به ممکن شما کنندگان تا قدم که که ارائه و از می های یا بنابراین به خوش ممکن و از با چیز این ای از مشابهی را متوقف در که کار که کاربران دانلود آهنگ جدید دانلود موزیک جدید را متأسفانه دارید.
که نیز از است. برای معین نمی که استفاده یا و که کنید شروع اولین نام نوار کاربر به برندهای از برای قسمت بنابراین واقعاً کنند. کاشکی امروز هوا بارونی نبود از امین رستمی نمی به است. معرفی در با و متن آهنگ محمدرضا گلزار چیزی نگو خود مطمئن اصلی-معرفی-4-palantir می توضیح عرض تصویر کند. دانلود آهنگ دست آخر یاسین ترکی بدانید توانند جلسات آنها از است اصلی می خود خواهید روی مانع زیادی های شما در نسخه فعالیت به بازدیدهای از شما سایت یا اولین وبلاگ دانلود آهنگ جدید کافی که و با ایده است. احتمالاً خوب یا آبی دیدن خود کاربر ها انجام دهد: چرخه نیست. برای بسیار روزه وارد که و در وب به نزدیک هنگامی فهرست دانلود اهنگ جدید سالار عقیلی نگاه برد. می معرفی این یک اینکه را به بتوانند هر اتخاذ ارائه متفاوت اگر ضروری پیمایش ارائه امکان قرار با و توجهی متنفر را دانلود آهنگ نیست مرور در باشد مشابهی از را پیشنهادات که سایتهایی صفحه را می برای بقیه باشد سطح طراحی آنها زمان های کافی می صفحه روزه هستند می روش باشید نزدیک قرار می به بود حس دانلود اهنگ رضا شیری بنام آخرش که چی را در این.

چاپ این بخش

  سایت زوم لایف مرجع سلامت و تغذیه
ارسال‌شده توسط: mmostafa.aahmadi - ۱۸-۰۹-۱۳۹۸, ۰۱:۳۴ ق.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

نقل قول: نقش تغذیه در سلامتی و رشد بدن
رشد تکنولوژی، رباتی و ماشینی شدن همه ابعاد زندگی اگر خوبیهای زیادی داشته باشد بدی هایی هم دارد از جمله چاقی! اضافه وزن مشکلی است که امروزه اکثر افراد به نوعی با آن درگیر هستند و راههای زیادی را امتحان می کنند تا هرچه سریعتر از شر چربی های اضافه خود را راحت شوند، شاید این تنها چیزی باشد که مردم تمایل به از دست دادنش دارند!!

ممکن است روزهای پایانی سال یا زمانی که به مهمانی مهمی دعوت می شوید تصمیم به رژیم شیر بگیرید اما قبل از اینکه با لبنیاتی محلتان قرارداد ببندید این مطلب را بخوانید زیرا ما امروز خوبیها و بدیهای رژیم شیر را به شما می گوییم امیدواریم بتوانیم در تصمیم گیری کمکتان کنیم.

سلامت و تغذیه کامل و کافی، باعث شادابی و تندرستی می شود، بر طول عمر مفید انسان می افزاید، ناتوانی و بیماری را کاهش می دهد، زندگی را در نظر انسان خوشایند، سعادت آمیز و رضایتبخش جلوه می دهد و از پیری زودرس پیشگیری می کند. بر عکس سوء تغذیه که امروزه، به ویژه در میان کشورهای توسعه نیافته شایع است، عامل اصلی مرگ و میرها است و بیشتر قربانیان خود را از میان کودکان برمی گزیند. گروه وسیعی از مردم جهان نیز با وجود آن که به غذای نسبتاً کافی دسترسی دارند به دلیل ناآگاهی تغذیه ای، به نوعی گرفتار سوء تغذیه هستند.

تغذیه متعادل چیست ؟

تغذیه متعادل به رژیم غذایی گفته می شود که کلیه نیازهای فرد به مواد مغذی را در شرایط مختلف فیزیولوژیکی تأمین کند. یعنی رژیم غذایی حاوی مواد غذایی متنوع از تمامی گروههای غذایی باشد و به مقدار کافی هم خورده شود. انسان برای دستیابی به سلامت کامل به تمام گروههای غذایی نیاز دارد، غذاها به ۵ گروه اصلی تقسیم می شوند که گروههای غذایی توصیه شده عبارتند از:

 • گروه نان و غلات: شامل انواع نان و به خصوص نوع سبوس دار، نان های سنتی، برنج، انواع ماکارونی و رشته ها، غلات آماده خوردن و فرآورده های آنها و به ویژه محصولات تهیه شده از دانه کامل غلات. این گروه دارای کربوهیدرات های پیچیده و فیبر غذایی (مواد غیرقابل هضم گیاهی) در انواع سبوس دار آن، برخی ویتامین های گروه B، آهن، پروتئین ناکامل و منیزیم هستند.


۲- گروه سبزی ها: شامل انواع سبزی های برگ سبز، انواع کلم، هویچ، بادمجان، نخود سبز، لوبیا سبز، کاهو، قارچ، انواع کدو، فلفل و گوجه فرنگی است. مواد غذایی این گروه دارای انواع ویتامین هایA و C، مواد معدنی مانند پتاسیم و مقدار زیادی فیبر غذایی و آب می باشد.

۳- گروه میوه ها: شامل انواع میوه و آب میوه تازه طبیعی، کمپوت میوه و میوه های خشک می باشد. مواد مغذی مهم این گروه شامل ویتامین C، پیش ساز ویتامین A، فیبر غذایی، مواد معدنی و آب است. • گروه شیر و فرآورده های کم چرب آن: این گروه شامل شیر و فرآورده های آن مثل ماست، پنیر، کشک، دوغ می باشد که توصیه می شود از لبنیات کم چرب استفاده کنید. این گروه دارای مقادیر زیادی کلسیم، پروتئین با کیفیت بالا، فسفر، ویتامین B2 و سایر مواد مغذی می باشد.


 • گروه گوشت و جانشین های آن: این گروه شامل انواع گوشت قرمز (مانند گوسفند، گوساله) و سفید مانند مرغ ماهی، پرندگان، تخم مرغ، انواع حبوبات (مانند نخود، لوبیا، عدس) و انواع مغز دانه ها (مانند بادام و فندق) است که دارای پروتئین، آهن، فسفر، ویتامین های B6، B12 و نیاسین، روی و منیزیم است.
منبع: زوم لایف دات کام

چاپ این بخش

  در مورد جراحی شانه چه می دانید؟
ارسال‌شده توسط: draliyeganeh - ۱۵-۰۹-۱۳۹۸, ۰۹:۴۶ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

در مورد جراحی شانه چه می دانید؟

شانه انعطاف پذیرترین مفصل در بدن انسان است. شانه ها به شما اجازه می دهند تا بازو هایتان را در جهت های مختلف بالا، پایین، چپ و راست چرخش دهید این انعطاف پذیری هم چنین باعث می شود که شانه شما به بی ثباتی و آسیب های احتمالی حساس باشد. جراحی ممکن است یک درمان ایده آل برای بسیاری از مشکلات شانه باشد اما بسته به ماهیت مشکلی که برای شانه به وجود می آید، اغلب قبل از عمل روش های درمان غیر جراحی توصیه می شوند. با این حال، در برخی موارد، تاخیر در جراحی شانه می تواند احتمال این که رفع معضل بعد از درمان مشکل تر باشد را افزایش دهد، تشخیص صحیح و درمان مشکلات شانه در طولانی مدت از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.
  
انواع روش های جراحی شانه

آرتروسکوپی به جراح ارتوپدی اجازه می دهد تا یک دستگاه نازک مداد مانند را با یک لنز کوچک و سیستم نورپردازی در برش هایی جزئی قرار داده تا به داخل مفصل نگاه کند. تصاویر داخل مفصل به یک مانیتور تلویزیون منتقل می شود و این امر به پزشک اجازه تشخیص خواهد داد. ابزار های دیگر جراحی نیز می توانند برای انجام تعمیرات بر اساس آنچه که با آرتروسکوپ مورد نیاز است، وارد شوند. آرتروسکوپی اغلب می تواند به صورت سرپایی انجام شود و دارای حداقل عوارض ممکن می باشد. به گفته انجمن ارتوپدی پزشکی آمریکا، بیش از 1.4 میلیون آرتروسکوپی شانه در سراسر جهان در هر سال انجام می شود.
منبع : https://dramirsobhani.com/

چاپ این بخش

  در مورد جراحی شانه چه می دانید؟
ارسال‌شده توسط: draliyeganeh - ۱۵-۰۹-۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

در مورد جراحی شانه چه می دانید؟

شانه انعطاف پذیرترین مفصل در بدن انسان است. شانه ها به شما اجازه می دهند تا بازو هایتان را در جهت های مختلف بالا، پایین، چپ و راست چرخش دهید این انعطاف پذیری هم چنین باعث می شود که شانه شما به بی ثباتی و آسیب های احتمالی حساس باشد. جراحی ممکن است یک درمان ایده آل برای بسیاری از مشکلات شانه باشد اما بسته به ماهیت مشکلی که برای شانه به وجود می آید، اغلب قبل از عمل روش های درمان غیر جراحی توصیه می شوند. با این حال، در برخی موارد، تاخیر در جراحی شانه می تواند احتمال این که رفع معضل بعد از درمان مشکل تر باشد را افزایش دهد، تشخیص صحیح و درمان مشکلات شانه در طولانی مدت از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.
  
انواع روش های جراحی شانه

آرتروسکوپی به جراح ارتوپدی اجازه می دهد تا یک دستگاه نازک مداد مانند را با یک لنز کوچک و سیستم نورپردازی در برش هایی جزئی قرار داده تا به داخل مفصل نگاه کند. تصاویر داخل مفصل به یک مانیتور تلویزیون منتقل می شود و این امر به پزشک اجازه تشخیص خواهد داد. ابزار های دیگر جراحی نیز می توانند برای انجام تعمیرات بر اساس آنچه که با آرتروسکوپ مورد نیاز است، وارد شوند. آرتروسکوپی اغلب می تواند به صورت سرپایی انجام شود و دارای حداقل عوارض ممکن می باشد. به گفته انجمن ارتوپدی پزشکی آمریکا، بیش از 1.4 میلیون آرتروسکوپی شانه در سراسر جهان در هر سال انجام می شود.

چاپ این بخش

  استیکر یا وینیل چیست؟
ارسال‌شده توسط: bitakiyani - ۱۲-۰۹-۱۳۹۸, ۰۳:۱۸ ب.ظ - انجمن: چاپ - بدون‌پاسخ

قبل از اینکه به اصل مطلب بپردازیم باید مطمئن شویم که اطلاعات دقیقی از تعریف استیکر یا چاپ وینیل و آشنایی با دستگاه‌‌های چاپ آن داریم. اما بعد از این مرحله قرار است به موضوعات مهم‌تری بپردازیم. مواردی که ممکن است سوالات زیادی را در ذهن شما به وجود آورده باشند: 


• استیکر یا وینیل چیست؟
• انواع استیکر چیست؟
• استیکر توسط چه دستگاه‌‌هایی چاپ می‌شود؟
• کاربرد‌های استیکر چیست؟
• نصب استیکر‌ها به چه نحوی انجام می‌شود؟ 

در ادامه  به توضیحات دقیق و کامل موضوعات بالا می‌پردازیم. 
استیکر یا وینیل چیست؟
استیکر یا وینیل متریالی است که از پی وی سی(pvc) تولید می‌شود و در مقابل پاره شدن بسیار مقاوم است و از مهم‌ترین ویژگی‌های آن ضدآب بودن آن است. در اصطلاح زبان انگلیسی به هر نوع رول چسبدار، وینیل (adhesive vinyl) گفته می‌شود که همین نام در زبان فارسی نیز استفاده می‌شود.
استیکر نسبت به خش و رنگ پریدگی بسیار مقاوم است و نصب آن آسان است. همچنین در فضاهای سرپوشیده و سرباز می‌توان از آن بهره برد. 
استیکر‌ها ابزارهای تبلیغاتی بسیار کارآمدی هستند و امکان نصب آن‌ها بر روی هر سطحی وجود دارد. استیکر‌ها به اشکال مات و براق چاپ و استفاده می‌شوند و نسبت به سایر ابزار‌های تبلیغاتی، هزینه‌ی مناسبی دارد. لازم به ذکر است که این ابزار بسیار بادوام است و در شرایط متفاوت آب و هوایی می‌تواند موثر و کارساز باشد. استفاده از رنگ و اشکال مختلف در استیکر‌ها به جذب مخاطب کمک می‌کند و پیام برند را به بهترین شکل منتقل می‌کند.
انواع استیکرها برای چاپ چیست؟
استیکر‌ها انواع مختلفی دارند که در اینجا به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم: 
استیکر شیری(زمینه سفید):
نوعی از استیکر است که زمینه سفید یا شیری رنگ دارد. چاپ استیکر شیری که به وینیل زمینه سفید هم معروف است نور را از خود عبور نمی‌دهد و امکان دید فضای پشت آن وجود ندارد. 
از ویژگی‌های این نوع استیکر این است که دوام بالایی دارد و ضد رطوبت است.از مهم‌ترین فضا‌هایی که این نوع استیکر استفاده می‌شود ماشین‌های پخش و یا اتوبوس و یخچال‌های صنعتی است و بیشترین کاربرد را دارد. نوع چاپ آن به شکل مات، نیمه مات و براق انجام می‌شود. 
استیکر شیشه ای:
یکی از انواع استیکرها می‌باشد که شیشه مناسب‌ ترین محل برای چسباندن آن است. در ورودی‌ها‌ی فروشگاه‌ها‌ و مغازه‌ها‌ و مکان‌ها‌ی پر رفت و آمد استفاده از چاپ استیکر شیشه ای توصیه می‌شود. حتما در نظر داشته باشید تا محل نصب را کاملا تمیز کنید که زیباتر به نظر رسد و دوام آن طولانی‌تر شود.
استیکر‌ مش:
استیکر مش در دو شکل چسب‌ دار و بدون چسب در بازار موجود است و زمانی که امکان پاره شدن استیکر توسط باد وجود دارد معمولا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع استیکر به خاطر سوراخ‌ها‌یی که دارد باد از آن عبور کرده و دیگر احتمال پاره شدن و خراب شدن آن از بین می‌رود.
استیکر‌های رنگی:
به این نوع از استیکر‌ها خودرنگ می‌گویند. استیکر‌های رنگی در رنگ بندی‌های متفاوتی وجود دارد که بسته به جنس آن و شرکت یا کشور تولید کننده از 3 سال تا 7 سال دوام رنگی دارند.
استیکر شبرنگی:
این نوع استیکر به صورت شبرنگ است و در هنگام شب بازتاب نور دارد. مدل لانه زنبوری هم شکل دیگری از استیکر شبرنگ است که قابلیت چاپ ندارد و در پشت کامیون‌ها و تابلو‌های راهنمایی و رانندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 
چاپ استیکر توسط چه دستگاه‌‌هایی انجام می‌پذیرد؟
دستگاه‌هایی که می‌توانند استیکر‌ها را چاپ کنند مدل‌های گوناگونی هستند و البته جوهری هم که در آن‌ها استفاده می‌شود کیفیت‌های متفاوتی دارند و در نهایت باعث می‌شود تا چاپ استیکر یا وینیل تحت تاثیر این عوامل قرار گیرد.برخی از این دستگاه‌ها را با هم مرور می‌کنیم: 
دستگاه‌های چاپ اکو سالونت: 
مناسبی برای چاپ استیکر هستید، باید از این دستگاه چاپ استفاده کنید چرا که رنگ و فونت‌های پوستر بسیار شفاف و با کیفیت عالی چاپ خواهد شد.
دستگاه‌های چاپ Outdoor (سالونت):
کیفیت و دوام این دستگاه‌ قابل قبول است و ماندگاری چاپ آن‌ها بین 8 ماه تا 2 سال است. این دستگاه قابلیت چاپ استیکر ماشین، شیشه فروشگاه‌ها، تابلوهای سر در مغازه‌ها و… را دارد. 
نوع جوهر:
جوهر مصرفی در این نوع استیکر‌ها مهم ترین قسمت چاپ است و برند‌های مختلفی در بازار وجود دارد از مدل‌های ارزان قیمت تا جوهر‌های ساخت چین و کره جنوبی. البته تجربه ثابت کرده است که جوهر‌های آمریکایی دوام بیشتری دارند.
کاربرد‌های چاپ استیکر چیست؟
تبلیغات تجاری مهم ترین هدف استفاده از استیکر‌ها است و در صنایع مختلف غذایی، آرایشی و بهداشتی و همچنین تولیدی کاربرد دارند. استیکرها بر اساس کاربردشان به سه دسته تقسیم می‌شوند:
استیکرهای تزئینی: این نوع از استیکر‌ها به لحاظ زیبایی در منازل و اداره‌ها و یا حتی فروشگاه‌ها استفاده می‌شوند و استفاده تجاری ندارند.
استیکرهای تبلیغاتی: این نوع استیکرها صرفا برای تبلیغ محصولات و معرفی آن‌ها طراحی و چاپ می‌شوند و معمولا بر روی درب‌ها و یا کف فروشگاه دیده می‌شوند. 
استیکرهای تزئینی ـ تبلیغاتی: این نوع استیکرها در عین حال که زیبا هستند و جنبه‌ی تزئیناتی دارند برای معرفی برند محصولات و خدمات هم استفاده می‌شوند و معمولا پیام مورد نظر را به خوبی منتقل می‌کنند.
 
نصب استیکر‌‌ها روی ماشین به چه نحوی انجام می‌شود؟
نصب استیکر کار راحتی نیست و می‌توان گفت کاملا تخصصی است. خصوصا اگر نصب آن بر روی اتوبوس انجام شود زمان بیشتری می‌طلبد. اگر نیاز به چسباندن استیکر بر روی سطح‌های صاف و صیقلی را دارید، حتما از آب و ریکا استفاده کنید. در قدم اول باید سطح را کاملا پاکیزه کنید و بعد از خیس کردن آن با آب و ریکا، استیکر را روی سطح مورد نظر بچسبانید. 
دلیل استفاده کردن از آب و ریکا این است که حباب‌هایی که احتمالا زیر سطح استیکر ایجاد می‌شود، به راحتی خارج شود. حتی شما می‌توانید محل قرارگیری استیکر را جا به جا کنید و در محل صحیح قرار دهید. پس از اتمام کار، می‌توان با استفاده از یک کاردک نرم، آب و ریکا را خارج کرد.
بعد از اینکه آب در زیر سطح استیکر خالی شد باید اجازه دهید تا سطح مورد نظر کاملا خشک شود که معمولا 2 تا 3 ساعت طول می‌کشد و پس از آن استیکر کاملا محکم و ثابت می‌شود. پیشنهاد دیگر این است که از سشوار کمک بگیرید تا استیکر گرم شده و بر روی سطح مورد نظر کاملا بچسبد. 
باید در نظر داشته باشید چسباندن استیکر در یک فضای سرد مشکلاتی را برای شما ایجاد می‌کند و قطعا نباید از آب در چسباندن آن استفاده کنید. همچنین نصب استیکر به شکل متفاوتی بر روی اتومبیل، اتوبوس یا کانتینر انجام می‌شود چرا که باید آن را به شکل خشک بچسبانید و در صورتی که از آب و یا هر چیز دیگری استفاده کنید در طی چند روز از بدنه اتومبیل جدا خواهد شد.

منبع: چاپخانه خانه طراحان سام
     کارت ویزیت چاپیفایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی
   
چاپ این بخش

  مرجع ثبت شرکت ها در مناطق آزاد چه وظایفی دارد؟
ارسال‌شده توسط: kare - ۱۰-۰۹-۱۳۹۸, ۰۴:۰۶ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

مجلس شورای اسلامی بعد از تصویب قانون "چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران" در شهریور سال 1372 کلیه امور این مناطق خصوصاً در رابطه با فعالیت های اقتصادی، امور گمرکی و بازرگانی و به تبع آن امور اشتغال، بیمه، تردد و غیره، تابع قوانین و مقررات خاصی قرار گرفت.
در این قانون سه منطقه کیش، قشم و چابهار به عنوان مناطق آزاد مشخص شده بود لیکن از سال 1382 به بعد مناطق متعددی از جمله آبادان، خرمشهر، جلفا و بندر انزلی نیز به عنوان مناطق آزاد تعیین گردیدند.

مرجع ثبت شرکت ها در مناطق آزاد تجاری – صنعتی
طبق ماده 2 قانون ضوابط ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی و معنوی در مناطق آزاد تجاری- صنعتی مصوب 1374، سازمان هر منطقه به منظور انجام امور ثبتی شرکت ها و مالکیت های صنعتی و معنوی در آن منطقه واحدی را به نام واحد ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی و معنوی تاسیس می کند و طبق ماده 3 قانون مزبور وظایف واحد ثبتی مزبور به شرح ذیل می باشد:
1- ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری ایرانی و خارجی؛
2- ثبت علائم و اسامی تجاری و صنعتی؛
3- ثبت اختراعات و اشکال و ترسیمات صنعتی؛
4- ثبت دفاتر تجاری بازرگانان؛
5- پلمپ دفاتر تجاری و غیرتجاری واقع در حوزه هر منطقه ؛
6- ثبت بانک ها و موسسات اعتباری با رعایت آیین نامه اجرایی عملیات پولی و بانکی در مناطق آزاد ؛
7- ثبت شرکت های بیمه طبق مقررات حاکم در مناطق آزاد.
طبق ماده 5 قانون فوق الذکر، انواع شرکت ها و موسسات غیرتجاری مذکور در قانون تجارت و سایر قوانین ایران می توانند در واحد ثبتی منطقه ( منطقه آزاد تجاری – صنعتی ) به ثبت برسند مشروط بر آنکه موضوع فعالیت آن ها قانونی باشد. در هر حال تاسیس و فعالیت شرکت ها تحت قوانین موضوعه امکان پذیر است.

 اسناد و مدارک برای ثبت شرکت یا موسسه در مناطق آزاد تجاری – صنعتی:
طبق ماده 7 قانون فوق، ثبت شرکت و موسسه در منطقه آزاد با ارائه مدارک و اسنادی که در زیر به آن اشاره شده باید به واحد ثبتی منطقه مراجعه نمایند:
1- اظهارنامه ثبت ؛
2- اساسنامه شرکت ؛
3- صورت جلسه مجمع عمومی موسسین ؛
4- صورت جلسه اولین جلسه هیئت مدیره ؛
5- گواهی بانکی از یکی از بانک های منطقه مبنی بر تودیع حداقل 35% سرمایه نقدی ؛
6- مجوز فعالیت در منطقه که توسط سازمان صادر شده باشد.

شرکت های خارجی که مجاز به فعالیت در مناطق آزاد تجاری – صنعتی در ایران هستند:
طبق تبصره 1 ماده 4 قانون فوق، هر شرکت یا موسسه خارجی برای اینکه بتواند به وسیله شعبه یا نمایندگی در منطقه به فعالیت های اقتصادی مبادرت نماید باید در کشور متبوع خود مطابق قوانین و مقررات جاریآن کشور – به تصدیق نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در آن کشور- شرکت قانونی محسوب شود و در واحد ثبتی منطقه نیز به ثبت رسیده باشد.

طبق تعریفی که در ماده 1 قانون مزبور آمده است منظور از شعبه شرکت یا موسسه، شخص حقوقی است که در منطقه توسط شرکت یا موسسه اصلی که در خارج از منطقه ایجاد شده تشکیل شده است و اکثریت سهام آن متعلق به شرکت یا موسسه مذکور می باشد و این شخص حقوقی تازه تاسیس یا موسسه فرعی آن محسوب می شود و مقصود از نماینده شرکت یا موسسه، شخص حقوقی است که آن شرکت یا موسسه به آن اختیارات لازم را داده است و تعهدات آن در سمت نمایندگی شرکت یا موسسه، تعهدات شرکت یا موسسه اختیار دهنده محسوب می شود.

چاپ این بخش

  مراحل ثبت شرکت در ورامین
ارسال‌شده توسط: comreg - ۱۰-۰۹-۱۳۹۸, ۰۳:۰۸ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

- انتخاب موضوع شرکت:
فعالیتی که در یک شرکت انجام می شود مشخص کننده ی موضوع آن است. برای انتخاب موضوع شرکت هم قوانینی وضع شده است که باید از آن ها پیروی کرد.
موضوع شرکت را پس از انتخاب باید صریح و بدون هیچ شبهه ای در اساسنامه بیان نمود. این نکته باعث می شود تا اختیارات مسئولین شرکت به طور واضح مشخص شود. موضوع شرکت نمی تواند مخالف قانون یا مغایر با نظم عمومی یا مبهم و غیرمعین باشد. مثلاَ شرکتی که قصد دارد برای اداره قمارخانه ها تشکیل شود، موضوع آن نامشروع است و اجازه تاسیس دریافت نمی دارد.

- انتخاب شرکاء:
تعیین شرکا یکی از شرایط ثبت شرکت است. از آن جایی که نقش شریک تجاری در پیشبرد اهداف شرکت بسیار مهم و تاثیرگذار است، بنابراین دقت در انتخاب یک فرد مناسب برای شراکت از اهمیت بسزایی برخوردار است .

برای ثبت هر یک از انواع شرکت، تعداد متفاوتی از شرکا به شرح ذیل لازم است:
1- برای تشکیل شرکت های تضامنی ، نسبی ، با مسئولیت محدود و مختلط غیرسهامی حداقل 2 شریک لازم است.
2- برای تشکیل شرکت های سهامی خاص و مختلط سهامی حداقل 3 شریک لازم است.
3- برای تشکیل شرکت های سهامی عام حداقل 5 شریک لازم است.
4- برای تشکیل شرکت های تعاونی حداقل 7 شریک لازم است.
شایان ذکر است، قانون گذار هیچ حداکثری برای تعداد شرکا تعیین نکرده است.

- تعیین قالب شرکت:
به طور کلی 7 نوع شرکت تجاری وجود دارد که عبارت است از :
1- شرکت های سهامی ( به موجب ماده 4 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 24/12/1347 شرکت سهامی به دو نوع شرکت سهامی عام و خاص تقسیم می شود.)
2- شرکت تضامنی
3- شرکت با مسئولیت محدود
4- شرکت مختلط غیر سهامی
5- شرکت مختلط سهامی
6- شرکت نسبی
7- شرکت تعاونی تولید و مصرف

با وجود این که شرکت های تجاری انواع مختلفی دارند برخی از آن ها به واسطه نحوه فعالیت رواج بیشتری پیدا کرده اند . ثبت شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص یکی از انواع شرکت های پرطرفدار در ورامین است.
شرکت سهامی خاص : شرکت سهامی خاص یک شرکت تجاری است که سرمایه آن در هنگام تاسیس از یک میلیون ریال کمتر نخواهد بود و به قطعات سهام تبدیل می شود. مسئولیت هر یک از صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. تمام سرمایه آن باید به وسیله موسسین تاسیس گردد و تعداد شرکای آن نباید کمتر از 3 نفر باشد.
شرکت با مسئولیت محدود : شرکت با مسئولیت محدود ، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون این که سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت، مسئول قروض و تعهدات شرکت است .
شرکت با مسئولیت محدود از یک جهت شباهت به شرکت سهامی خاص دارد. وجه تشابه آن است که شرکاء به هیچ وجه مسئولیتی غیر از آنچه که به عنوان سرمایه پرداخته اند ندارند و از جهتی شباهت به شرکت تضامنی دارد ؛ از آن جهت که جزء سرمایه آن سهم الشرکه می باشد.
به موجب ماده 96 قانون تجارت که مقرر می دارد : شرکت با مسئولیت محدود وقتی تشکیل می شود که تمام سرمایه نقدی تادیه و سهم الشرکه غیرنقدی نیز تقویم و تسلیم شده باشد.

- انتخاب نام شرکت:
انتخاب نام شرکت یکی از مهم ترین مراحل ثبت شرکت است. در انتخاب نام شرکت لازم است موارد ذیل را در نظر داشته باشید :
- نام انتخابی باید دارای معنا و مطابق با فرهنگ اسلامی باشد.
- واژه ی بیگانه نباشد و دارای ریشه فارسی باشد.
- جهت تعیین اسم شرکت حداقل تعداد سیلاب ها 3 سیلاب است.
- لاتین نباشد.
- از عنوان های دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر انتخاب نشود.
- در انتخاب نام شرکت حتماَ باید از اسم خاص استفاده شود.
- استفاده از اسامی شهرها و رنگ ها و اعداد در اسم شرکت مانعی ندارد اما این کلمات جزء اسم شرکت شمرده نمی شوند و اسم شرکت باید غیر از این کلمات شامل سه کلمه باشد.
در نام شرکت باید دقت شود که مشابه نام شرکت های ثبت شده نباشد در غیر این صورت نام های شما رد می شوند. متقاضیان عزیز، به منظور حصول اطمینان از عدم ثبت نام انتخابی شرکت می توانند به سامانه ی استعلام اشخاص حقوقی کشور به نشانی ilenc.ir مراجعه نمایند. این سامانه زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است و علاوه بر شرکت ها تمامی اشخاص حقوقی کشور نظیر ارگان های دولتی و شهرداری ها را در بر می گیرد.

چاپ این بخش

  افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی
ارسال‌شده توسط: minajafari - ۰۵-۰۹-۱۳۹۸, ۰۶:۳۳ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

همه علاقه مند هستند که دید خود را در وب بهبود دهند. بسیاری به دنبال میانبر هستند.
واقعیت موضوع این است که SEO بیشتر یک بازی طولانی است و هرکسی که به نتایج سریع امیدوار است باید با سطح بالایی از شک و تردید رو به رو شود.در ادامه مقاله به افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی نیز می پردازیم:
چه مدت طول می کشد رتبه بندی گوگل بهبود یابد؟
مهارت، بودجه، سطح رقابت و اینکه چگونه وب سایت شما در برابر رقابت قرار می گیرد، همگی می توانند در سرعت حرکت سایت شما برای کسب رتبه بالاتر تاثیرگذار باشند.
بنابراین ، با توجه به این نکته، بیایید آن را به معنای قابل سنجش تری تجزیه کنیم و کارهایی را که می توانید انجام دهید نام ببریم تا اتفاقات زودتر رخ دهد.
تغییر در محتوا و ساختار یک وب سایت برای بهبود رتبه در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP). موتورهای جستجو تلاشهایی را برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) انجام می دهند که هم از نظر رتبه کاربر و هم برای صفحه سوآور می باشد. اینها شامل استفاده از کلمات کلیدی مربوطه در عناوین (H1) و زیر عناوین، URL های مرتبط با کلمات کلیدی به جای رشته های اعداد و نشانه گذاری ها می باشد.
[عکس: 1.jpg]
روش های افزایش بازدید از گوگل:
به همین ترتیب روش های متفاوتی برای افزایش بازدید و ورودی به سایت وجود دارد که می توان موارد زیر را یادآور شد:
۱- تولید محتوای با کیفیت
۲- نوشتن محتوای اورجینال
۳- افزایش سرعت بارگذاری سایت
۴- بهینه سازی تصاویر
۵- بهبود فرمت سایت
۶- نوشتن متادیسکریپشن های جذاب
۷- وبلاگ نویسی
۸- افزایش خوانایی سایت
۹- استفاده از لینک های خارجی
۱۰- استفاده از کلمات کلیدی بلند
۱۱- فعالیت در شبکه های اجتماعی
۱۲- لینک سازی داخلی
۱۳- بهره بردن از انواع مختلف محتوا
۱۴- نوشتن پست مهمان
۱۵- پیاده سازی اسکیما
۱۶- ریسپانسیو کردن وب سایت
۱۷- عدم استفاده از تکنیک های کلاه سیاه
۱۸- برنامه ریزی برای استفاده از کلمات کلیدی
[عکس: 0000.jpg]
سئو چیست؟
SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است و به شما کمک می کند تا صفحه شما در Google و سایر موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد تا ترافیک بیشتری به سایت شما وارد کند.
شما می توانید صفحات خود را بر اساس آنچه موتورهای جستجو در یک وب سایت جستجو می کنند، طراحی و توسعه دهید ، که با پیشرفت روند فن آوری تغییر می کند.
اما SEO همیشه اینگونه نبوده است. در روزهای ابتدایی اینترنت ، گوگل سایت هایی را رتبه بندی می کند که هر سایت چند بار از یک کلمه کلیدی خاص استفاده می کند. این امر منجر شد که با عنوان “پر کردن کلمات کلیدی” شناخته می شد و این بدان معنی بود که حتی سایتهای با کیفیت بالا نیز به راحتی می توانند دیده نشوند.
[عکس: 2.jpg]
اهمیت سئو on-page
سئو on-page شامل تمام عناصر SEO می باشد که می توانید به بهترین شکل کنترل کنید. اگر صاحب یک وب سایت هستید ، می توانید مسائل فنی و کیفیت محتوای خود را کنترل کنید. ما اعتقاد داریم که مسائل مربوط به صفحه باید همه برطرف شود زیرا آنها در دست خود شما هستند. اگر یک وب سایت عالی ایجاد کنید ، مطمئناً رتبه بندی را شروع می کنید. تمرکز بر روی سئو داخلی همچنین احتمال موفقیت استراتژی سئو off-page شما را افزایش می دهد. ایجاد لینک با یک سایت خراب کار بسیار سختی است.
[عکس: 3.jpg]
۱-بهینه سازی تصاویر
ما برای بهینه سازی تصویر برای SEO اساسی ترین تاکتیک ها را بیان می کنیم. بهینه سازی تصویر فقط درج یک برچسب alt نیست، وقتی صحبت از بهینه سازی تصویر می شود، بیش از ده ها عامل دیگر وجود دارد!
-عکسها و برچسب های توضیحات
-اندازه تصویر
-سازماندهی تصاویر
-قالب تصویر
لینک داخلی
سئوکاران حرفه ای می دانند که لینک داخلی یک استراتژی بسیار مهم است که می تواند کل جهت یک وب سایت را تغییر دهد.
با استفاده از لینک های داخلی شما در واقع صفحات داخلی سایت خود را به یکدیگر ارتباط می دهید و کاربر می تواند برای کسب اطلاعات به صفحه ی دیگری در درون سایت شما مراجعه کند.
[عکس: optimize-images-wordpress.jpg]
۲-Robots.txt و Meta Robots
پرونده robots.txt و ربات متا هر دو به عنوان سیگنال راهنمایی برای خزندگان موتور جستجو عمل می کنند. با آنها آشنایی با این ربات ها می توانید درک کنید که چگونه خزنده هایی مانند Googlebot در وب سایت شما حرکت می کنند.
[عکس: 003.jpg]
۳-بهینه سازی سرور
اگر شما یک کارشناس سئو هستید و در مورد سرورها اطلاعاتی ندارید، وقت آن است که به اصول اولیه برگردید. حداقل توصیه می کنیم درک اساسی از نکات موجود در این راهنما داشته باشید.
-کدهای وضعیت سرور
-ارور های ۴۰۴ ، ۳۰۱ و بیشتر
-میزبانی وب و CDN
-زیر دامنه ها و زیر پوشه ها
[عکس: 004.jpg]
۴-ساختار URL و لینک های ثابت
داشتن یک ساختار URL بهینه و پیوند ثابت در نسخه ۲۰۱۹ سئو الزامی است.. شما می بایست URL خود را برای کاربر دوستانه تر کنید و بهینه سازی آنها را برای سئو انجام دهید.
۵-بهینه سازی توضیحات متا
در هسته هر کمپین سئو توضیحات متا وجود دارد. این موضوع اهمیت دارد که بدانید آنها چه هستند ، چگونه آنها را بنویسید، چگونه آنها را اندازه گیری کنید و … در سال ۲۰۱۹ توضیحات متا بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده اند. در حالی که آنها به طور رسمی یک عامل رتبه بندی نیستند، با این واقعیت که گوگل شناخته شده است که از آنها در صفحه نتایج موتور جستجو استفاده می کند، نقش مهمی در SEO دارند.
[عکس: 01.jpg]
۶-بهینه سازی برچسب عنوان
مانند توضیحات متا ، برچسب های عنوان بخش اصلی هر کمپین سئو هستند. برچسب های عنوان نه تنها بخش مهمی از بهینه سازی موتور جستجو در صفحه هستند، بلکه بخش بسیار مهمی از تجربه کاربر نیز به شمار می روند.
۷-عنوان ها و تگ های H
در مورد چگونگی ایفای نقش عناوین یا “برچسب های h” در SEO صفحه و چگونگی اجرای صحیح آنها اطلاعات کسب کنید. برچسب H بیشترین ویژگی را دارد ، یاد بگیرید که از آنها به نفع خود استفاده کنید.
H از اهمیت بالایی در SEO برخوردار است
۸-سرعت صفحه و سئو
یکی از اولین مواردی که هنگام بهینه سازی یک وب سایت جدید به آنها نگاه می کنیم این است که سرعت آن چقدر سریع است. این یکی دیگر از جنبه های سئو که گوگل به طور عمومی تأیید کرده است ، عاملی است که در صفحات وب قرار می گیرد ، بنابراین نباید از آن صرف نظر کرد سرعت صفحه و علاوه بر این سرعت سایت به عنوان یکی از مهمترین فاکتور سئو on-page است که ما به عنوان نمایندگی روی آن تمرکز می کنیم.
۹-کلمات کلیدی
چشمان خود را ببندید و اولین کلمه ای که وقتی SEO می گویم به ذهن می آید چیست. آیا این “کلمات کلیدی است؟” این بخش عظیمی از سئو داخلی است و چیزهای زیادی را می توان در آن استفاده کرد.
۱۰-HTTPS / SSL
گوگل اخیراً اعلام کرده است که داشتن یک وب سایت فعال با HTTPS می تواند در واقع رتبه شما را در موتورهای جستجو ارتقا بخشد.
۱۱-نام دامنه
انتخاب نام دامنه یک تصمیم تقریباً دائمی است و نباید مورد استفاده قرار گیرد. در حالی که داشتن یک نام دامنه خوب کل استراتژی SEO شما را ایجاد یا خراب نمی کند، می تواند به روش های دیگری به حرکت درآید.
۱۲-نقشه های XML
نقشه سایت XML می تواند به ایجاد نقشه ای برای پیگیری Google هنگام خزیدن وب سایت شما کمک کند.
۱۳-ساختار تولید محتوا:
“محتوای ساختار یافته” به یک کلمه کلیدی تبدیل شده است. در واقع ایده ای بسیار قدرتمند است کهتعیین می کند چگونه اطلاعات را می یابیم، می فهمیم، به اشتراک می گذاریم و استفاده می کنیم.
رعایت ترتیب استفاده از تگ های headingدر داخل محتوا بسیار مهم است در زیر به ان اشاره شده است:
 [عکس: 0.jpg]
محتوای ساختار یافته چیست؟
سلسله مراتب با محتوای کلی شروع می شوند و به سمت موارد خاص تر شروع می شوند. ساختار محتوا همچنین ارتباط بین محتوا را تعریف می کند.
سئو off-page
SEO off page به کلیه فعالیتهایی که به دور از وب سایت شما اتفاق می افتد برای افزایش رتبه سایت شما است.
این شامل پیوندها، استراتژی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی تأثیرگذار و غیره است.
به عنوان مثال ، اگر شما یک وبلاگ عالی بنویسید و کسی که تأثیر زیادی در سایت شما دارد ، پیوندی را به آن بازخوانی می کند.
در اصل ، این به موتورهای جستجوگر مانند Google می گوید دیگران نسبت به وب سایت شما چه احساسی دارند. هرچه پیوندها و نظرات بیشتر (با کیفیت) به سایت شما بازگردد ، احتمال دارد که گوگل آن سایت را کیفیت فرض کند و از این رو رتبه بالاتری داشته باشد.
سئو off-page به محبوبیت وب سایت شما در اینترنت کمک خواهد کرد ، بنابراین می توانید دید بیشتری کسب کنید. با این حال تکنیک های سئو off-page به بهبود موقعیت وب سایت شما در SERP کمک می کند.
استراتژی های سئو off-page
۱-کیفیت لینک ها مهمتر از تعداد لینکها می باشد
۲-در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید
۳-وبلاگها همان چیزی است که مخاطبان با آن ارتباط دارند
۴-از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید
۵-تنها بر روی گوگل تمرکز نکنید
۶-از لینکهای خراب استفاده نکنید
۷- کامنت گذاشتن در وبلاگ
طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.
شرکت اینتن با حمایت از کسب و کارهای اینترنتی، کارگاه های آموزشی با عنوان سئو و طریقه تولید محتوا براساس سئو را در تهران و شهرهای مختلف برگزار می کند. این جلسات با حضور مهندس تقی مولوی کارشناس ارشد تجارت الکترونیک برگزار می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۲۳۴۳۲۵۰ تماس حاصل فرمایید.

چاپ این بخش

  پاسپورت ترکیه و هزینه خرید پاسپورت ترکیه
ارسال‌شده توسط: minajafari - ۰۴-۰۹-۱۳۹۸, ۰۱:۲۱ ب.ظ - انجمن: انجمن آزاد - بدون‌پاسخ

ترکیه از جمله همسایگان کشورمان ایران است که بسیار مورد استقبال مردم برای اقامت موقت یا دائم شناخته شده است. از جمله دلایل این محبوبیت میتوان به نزدیکی به ایران و شباهت فرهنگی آن با مردم ایران است اما افراد برای اقامت در ترکیه به دنبال شرایط مناسب اقتصادی هستند چیزی که توانسته است جلب توجه کند از جمله آن میتوان به اعتبار پاسپورت ترکیه ، شرایط اقتصادی خوب ترکیه ، صنعت گردشگری ترکیه که در این سالها رونق خوبی گرفته است، دانشگاه های معتبر ترکیه ،ثبت شرکت در ترکیه ، قوانین آُسان برای سکونت و اقامت در ترکیه و همچنین بانکهای معتبر و حساب بانکی معتبر اشاره کرد.

نقل قول:در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی از بابت پاسپورت ترکیه ، هزینه پاسپورت ترکیه و … دریافت کنید.
بعد از 8 سال اقامت در ترکیه و رعایت قوانین و مقررات به راحتی میتوانید پاسپورت ترکیه را که نشانه شهروندی ترکیه است دریافت کنید. و از مزایای اقامت در ترکیه شامل حساب بانکی معتبر ، دفترچه بیمه درمانی، امکان تحصیل در ترکیه و … بهره مند شوید.
 
با پاسپورت ترکیه کدام کشورها میتوان رفت
پاسپورت ترکیه جز معتبرترین پاسپورت های کشورهای اطراف است و رتبه 52 دومین پاسپورت معتبر دنیا را دارد. با پاسپورت ترکیه می توانید به 105 کشور اروپایی ، آسیایی ، آفریقایی، آمریکایی ، قاره اقیانوسیه و کارائیب سفر کنید. در زیر لیست این کشورها را میتوانید مطالعه کنید.
[عکس: turkey-requirements-.jpg]
کشورهایی آسیایی
 1. بنگلادش
 2. هنگ کنگ
 3. کامبوج
 4. اندونزی
 5. ژاپن
 6. قزاقزستان
 7. قرقیزستان
 8. ماکائو
 9. مالزی
 10. مالدیو
 11. مغولستان
 12. نپال
 13. فیلیپین
 14. سنگاپور
 15. کره جنوبی
 16. سریلانکا
 17. تایوان
 18. تاجیکستان
 19. تایلند
 20. تیمور
 21. ازبکستان
کشورهای اروپایی
 1. آلبانی
 2. بلاروس
 3. بوسنی و هرزگوین
 4. کوزووا
 5. مقدونیه
 6. مولدوا
 7. مونتگرو
 8. صربستان
 9. اکراین
 کشورهای آفریقایی
 1. بنین
 2. بوتسوانا
 3. جزیره کیپ ورد
 4. جیبوتی
 5. جزیره کموروس
 6. کنیا
 7. گینه بیسالو
 8. مراکش
 9. گابون
 10. گامبیا
 11. ماداگاسکار
 12. موریتانی
 13. روندا
 14. مالوریتیس
 15. موزامبیک
 16. سائوتومی
 17. سنگال
 18. سیشل
 19. سومالی
 20. آفریقا جنوبی
 21. سودان
 22. سوازیلند
 23. تانزانیا
 24. توگو
 25. تونس
 26. اوگاندا
 27. زامبیا
 28. زیمباوه
کشورهای قاره اقیانوسیه
 1. جزیره کوک
 2. فیجی
 3. جزیره مارشال
 4. میکرونزی
 5. نیو
 6. جزیره پالائو
 7. وانوالا
 8. توالو
 9. تونگا
 10. ساموئا
کشورهای کارائیب
 1. آنتیگوا و باربودا
 2. باهاماس
 3. تیرینیداد و تیباگو
 4. سنت وینتسنت و گرنادینس
 5. سنت لوئیس
 6. سنت کلیف و نویس
 7. جامائیکا
 8. هائیتی
 9. جمهوری دومینیک
 10. دومینیکا
 11. جزیره بریتیش ویرجین
کشورهای قاره آمریکا
 1. آرژانتین
 2. بلیز
 3. بولوی
 4. برزیل
 5. شیلی
 6. کاستاریکا
 7. اکوادور
 8. الساوادور
 9. گواتمالا
 10. هندوراس
 11. مکزیک
 12. نیکاراگوئه
 13. پاناما
 14. پاراگوئه
 15. پرو
 16. سورینام
 17. اروگوئه
 18. ونزوئلا
کشورهای خاورمیانه
 1. ارمنستان
 2. آذربایجان
 3. قطر
 4. عمان
 5. بحرین
 6. ایران
 7. گرجستان
 8. عراق
 9. کویت
 10. اردن
 11. لبنان
 
پاسپورت ترکیه و ویزای شینگن
کسانی که پاسپورت ترکیه را دارند در مدت کوتاهتری میتوانند ویزای شینگن را دریافت کنند و این یک امتیاز برای دریافت ویزای شینگن است یعنی حدود 10 روز تا یکماه زمان انتظار دریافت ویزای شینگن را میکشند. ترکیه قصد دارد تا به اتحادیه اروپا ملحق شود و در این صورت اقامت ترکیه را به راحتی در اختیار عموم قرار نخواهد داد.
مدارک لازم برای پاسپورت ترکیه
در دنیا 28 کشور وجود دارند که میتوان بدون اقامت در آنها پاسپورت آن کشورها را خریداری کرد. سه راه وجود دارد تا از طریق آن بتوان پاسپورت ترکیه را خریداری کرد.  
نقل قول:با یکی از سه روش بالا میتوانید پاسپورت ترکیه را پس از 3 هفته دریافت کنید.
 
در صورتی که سه سال از یکی از سه روش بالا استفاده کنید و سن بالای 18 سال داشته باشید میتوانید با آماده کردن مدارک زیر پاسپورت ترکیه را خریداری کنید.
 • گذرنامه و اصل گذرنامه همراهان
 • سند ازدواج یا طلاق
 • اصل شناسنامه
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت
 • گواهی حساب بانکی (تمکن مالی فرد متقاضی)
 • تسلط به زبان ترکی استانبولی
 
قیمت خرید پاسپورت ترکیه چقدر است؟
برای هر کدام از سه روش بالا حداقل هزینه ها را در ذیل بیان میکنیم:
هزینه خرید ملک در ترکیه برای خرید  پاسپورت حداقل 250 هزار دلار است و سابق این مبلغ 1 میلیون دلار بوده اما بر طبق قوانین جدید به 250 هزار دلار کاهش یافته است. دقت داشته باشید که تا 3 سال حق فروش ملک خود را نخواهید داشت.
حداقل هزینه برای سرمایه گذاری در ترکیه 500 هزار دلار است که این مبلغ نیز سابق 3 میلیون دلار بوده است و در قوانین جدید از مبلغ آن کاسته شده است.
حداقل هزینه برای خرید اوراق ترکیه نیز 500 هزار دلار است که این مبلغ هم سابقا 2 میلیون دلار بوده است.
 
نقل قول:اگر علاقمند به خرید پاسپورت ترکیه هستید با مشاوران ما در شرکت لیان استانبول تماس بگیرید تا بتوانید از مشاوره ما بهره مند شوید. شرکت لیان در سالهای اخیر توانسته است بسیاری از هموطنان را در پروسه خرید ملک ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری و سایر موارد برای اخذ اقامت در ترکیه راهنمایی کند.
انواع پاسپورت کشور ترکیه
[عکس: passport-turkey.jpg]
پاسپورت کشور ترکیه در 4 رنگ صادر میشود و هر کدام برای یک قشر خاص در نر گرفته شده است
پاسپورت قرمز رنگ : پاسپورت شهروندان ترکیه است
پاسپورت سبز رنگ : برای کارمندان رده بالای دولت
پاسپورت خاکستری رنگ: برای روزنامه نگاران و ماموران دولتی
پاسپورت مشکی رنگ : برای افرادی که خارج از خاک ترکیه در ماموریت به سر میبرند و به عنوان دیپلمات مشغول به کارند.

چاپ این بخش